Сухі суміші

Будівельні сухі суміші

Ретельно підібраний склад, якісні наповнювачі, в'яжучі речовини, модифікуючі добавки роблять сухі будівельні суміші найбільш затребуваними на ринку будівельних матеріалів. З їхньою допомогою забезпечується висока якість робіт. Дані склади переважають над традиційними розчинами, оскільки виготовляються у виробничих умовах, мають точне дозування всіх складових. Така продукція проста у приготуванні та використанні.

Широкий асортимент сухих сумішей для робіт різного спектру

Затребуваність сухих сумішей зумовлена ​​правильно підібраним складом у чіткому пропорційному співвідношенні. По суті цього вже готовий продукт. Споживачу не потрібно купувати окремо матеріали, як гіпс, пісок, цемент та різні добавки. Досить сухі будівельні суміші купити, розбавити кількістю води, і одразу можна використовувати.

Деякі різновиди включають антиморозні компоненти, що дозволяють працювати з розчином за низьких температурних режимів, аж до -15С і нижче. Різні наповнювачі, що входять до складу, забезпечують високу міцність розчинів, надають їм спеціальних властивостей. Для різних будівельних робіт, ремонтів використовуються певні різновиди. Основні сухі будівельні суміші види:

  • Штукатурні різновиди. Виробники пропонують надважкі види, з показником щільності 2300 кг/м, важкі склади — до 1300 кг/м³ та полегшені склади. Випускаються універсальні продукти, що застосовуються для закладення щілин, ідеального вирівнювання поверхонь. Якісний результат досягається за рахунок особового складу на гіпсовій основі.
  • Шпаклювальні. До них відносяться фінішні та вирівнюючі склади. Кожен різновид призначений для певних поверхонь. Наносити можна на цегляну кладку, бетон, дерев'яні основи.
  • Клейові склади. Така будівельна суміш підходить для плиткового оздоблення, облицювання натуральним та штучним каменем, для шпалер будь-якої щільності. Клей на основі сухих складів відмінно наноситься на поверхню, швидко висихає.
  • Стяжки. У цю групу входять суміші для первинної обробки статі та фінішного вирівнювання. Стандартні склади включають цемент, органічні модифікатори та мінеральні наповнювачі. Також є швидкотвердіючі та самовирівнюючі.
  • Кладочні суміші. У складі цемент, пісок, різні добавки. Деякі види мають високі вогнетривкі якості, тому активно застосовуються для печей, камінів. Розчини, призначені для робіт у зимовий період, містять протиморозні речовини.

Крім того, сухі будівельні суміші України є незамінними для відновлення бетону. Створити міцний шар можна за допомогою спеціальних будівельних сумішей. Повністю готові до застосування розчини чудово справляються з гідротехнічними спорудами, підходять для несучих стін будівель, колон, перекриттів.

Правильний вибір та вигідна покупка сухої суміші

Багато товарних позицій, представлених нашим каталогом, дають можливість придбати продукцію високої якості під будь-які потреби. Щоб вибрати і купити будівельні суміші, необхідно насамперед визначитися із завданнями, для чого потрібен той чи інший склад. Так, для виконання фасадних робіт варто вибирати склади, що мають морозостійкість, гідрофобність і водостійкість. А шпаклювальна суха будівельна суміш ціна, якій у нас цілком доступна, відрізняється високим ступенем паронепроникності.

Інтернет-магазин «Віст» пропонує сухі суміші для різноманітних видів робіт. На сайті компанії можна вибрати потрібні матеріали для ремонту з доставкою по Україні. На віртуальній вітрині можна підібрати суміші для вирівнювання стін, затиральні, кладочні, для стяжки підлог та інші склади. Досвідчені фахівці магазину проконсультують щодо обраного товару, допоможуть підібрати якісні та недорогі суміші у рамках вашого бюджету.

Розділи, які можуть вас зацікавити:

Клей Siltek

Шпаклівка Plato

Шпаклівка Semin

Штукатурка Dufa

Штукатурка Plato

Штукатурку Siltek

Штукатурка MGF

Стяжка для підлоги Siltek

Стяжка Момент Henkel