Гіпсокартон

Роздрібна ціна
544.27 грн
Оптова ціна
499.33 грн
Роздрібна ціна
414.00 грн
Оптова ціна
391.50 грн
Роздрібна ціна
331.20 грн
Оптова ціна
313.20 грн
Роздрібна ціна
430.56 грн
Оптова ціна
407.16 грн
Роздрібна ціна
504.00 грн
Оптова ціна
468.00 грн
Роздрібна ціна
459.17 грн
Оптова ціна
421.26 грн
Роздрібна ціна
459.17 грн
Оптова ціна
421.26 грн
Роздрібна ціна
434.23 грн
Оптова ціна
413.56 грн
Роздрібна ціна
611.19 грн
Оптова ціна
582.08 грн
Роздрібна ціна
344.30 грн
Оптова ціна
327.90 грн
Роздрібна ціна
282.74 грн
Оптова ціна
269.28 грн
Роздрібна ціна
334.85 грн
Оптова ціна
318.90 грн

Купити гіпсокартон в Києві

Гіпсокартон - це оздоблювальний матеріал, що складається з двох шарів: твердого картону і гіпсу з різними наповнювачами, що додають йому максимальну жорсткість і міцність. Купити гіпсокартон необхідно для організації різних ремонтних робіт: вирівнювання стін, стель, створення стінових конструкцій різних форм. Головними перевагами матеріалу є:

 1. екологічність;
 2. легкість в монтажі і обробці;
 3. хороші акустичні характеристики в системі.

Доступна на гіпсокартон ціна робить його найбільш популярним матеріалом для внутрішніх робіт з вирівнювання поверхонь.

Монтажні роботи

Для організації монтажу гіпсокартону до стін, або при створенні самостійної перегородки, знадобляться:

 • Гіпсокартонні листи. Вони можуть мати різну товщину, розміри, а також додаткові характеристики, наприклад, вологостійкість, вогнетривкість, гнучкість.
 • Металеві профілі, які служать каркасом для прикріплення листів. Вони встановлюються на стелі, монтуються до стіни і т. п.
 • Також можуть знадобитися підвіси, ущільнювачі, звукоізоляційна ізоляційна стрічка, саморізи, ножі для різання, а також інші матеріали та інструменти для організації міцного і надійного кріплення.

Щоб гіпсокартон купити в Києві, або будь-якому іншому місті України, рекомендується заздалегідь розрахувати необхідну кількість і вивчити переваги сучасних виробників даного матеріалу. Установка проводиться з урахуванням наступних правил і рекомендацій:

 • Перед стартом монтажних робіт, слід зробити точну розмітку, яку потрібно починати з підлоги. Для таких цілей зручно використовувати водяний рівень і висок.
 • Як каркас можна застосовувати два види матеріалів - дерев'яні бруски або металевий профіль. Другий варіант більш довговічний і кращий для більшості досвідчених майстрів.
 • Гіспокартон краще закріплювати за допомогою саморізів: оптимальний крок - 25 см., суворе входження під кутом в 90 градусів.
 • Після того, як стіни «готові», можна приступати до шпаклювання та подальшій обробці поверхонь.

Вигоди, які може отримати власник приміщення, використовуючи в ремонті гіпсокартон, цілком очевидні:

 • Матеріал підходить для створення міжкімнатних перегородок без необхідності використовувати інші «брудні» матеріали (запорошений піноблок, цегла, бетон) - монтаж здійснюється «насухо».
 • Оскільки на гіпсокартон ціни досить демократичні, він дозволяє організувати бюджетну перепланування в приміщенні без великих витрат.

Де вигідніше купити гіпсокартон в Україні?

Інтернет-магазин Віст пропонує не витрачати часу на тривалі пошуки, а зробити покупку прямо зараз в режимі онлайн. Ціна на гіпсокартон від будь-якого з представлених виробників оптимально поєднується з високою якістю, оскільки асортимент включає в себе матеріали таких марок, як Knauf, Plato, Rigips, в наявності продукція і від інших виробників, в тому числі вітчизняних. В даному розділі також можливо підібрати всі необхідні комплектуючі для роботи з гіпсокартоном - звукоізоляційні стрічки, штукатурні оцинковані маяки, клейові склади і багато іншого.