Профіль для гіпсокартону

Роздрібна ціна
213.18 грн
Оптова ціна
206.45 грн
Роздрібна ціна
187.34 грн
Оптова ціна
181.42 грн
Роздрібна ціна
203.68 грн
Оптова ціна
197.25 грн
Роздрібна ціна
98.33 грн
Оптова ціна
95.22 грн
Роздрібна ціна
131.10 грн
Оптова ціна
126.96 грн
Роздрібна ціна
164.54 грн
Оптова ціна
159.34 грн
Роздрібна ціна
119.70 грн
Оптова ціна
115.92 грн
Роздрібна ціна
130.47 грн
Оптова ціна
126.35 грн
Роздрібна ціна
173.96 грн
Оптова ціна
168.47 грн
Роздрібна ціна
139.54 грн
Оптова ціна
135.13 грн
Роздрібна ціна
157.05 грн
Оптова ціна
152.09 грн
Роздрібна ціна
53.78 грн
Оптова ціна
52.08 грн

Купити Профіль для гіпсокартону в Україні

Гіпсокартон є одним з найпопулярніших видів матеріалу, він має якісними характеристиками, дозволяючи спростити багато будівельно-ремонтні завдання. Однак, щоб здійснити надійне кріплення, необхідно купити профіль для гіпсокартону. Профільний каркас споруджується для формування перегородок, з метою облицювання, установки підвісних стель і в інших подібних випадках. Ціна на металопрофіль для гіпсокартону залежить від призначення виробу, проте всі деталі виготовляються з алюмінію, і різняться між собою певними характеристиками.

Який профіль для кріплення гіпсокартону можна придбати?

  • Стієчний: Один з найпоширеніших видів. Завдяки оптимальним розмірам забезпечує раціональне і економне використання простору. Даний профіль для гіпсокартону купити можливо практично для будь-якого розміру приміщень - відходів майже не залишається. Монтується в підготовлений периметр з напрямних.
  • Направляючий: Використовується з метою створення напрямних елементів каркаса, за структурою схожий зі стіечним. Вважається основним, оскільки саме до направляючої кріпляться всі інші елементи - в стійку, профіль підвісної стелі і т.д.
  • Профіль для стелі. Відрізняється великою різноманітністю типорозмірів, має легку вагу, дозволяє без праці кріпити гіпсокартонові плити.
  • Посилений. Універсальний, підходить для створення перегородок, вирівнювання стін, підвісних стель. Однак, має велику товщину (від 1,5 мм) і додаткові ребра жорсткості для організації надійного кріплення плит.

У процесі планування монтажу, необхідно завчасно подбати про придбання додаткових елементів. Серед них, найбільш поширеними вважаються з'єднувачі, підвіси, подовжувачі, анкери, дюбелі і багато інших. Також зручним рішенням стане наявність вже заздалегідь підготовлених отворів для кріплення - їх крок і діаметр може бути різним.

Інтернет-магазин Віст: високоякісний профіль для гіпсокартону в Києві

Наш інтернет-магазин Віст пропонує придбати за доступною ціною профіль для гіпсокартону в Києві або з будь-якого іншого міста України. У каталозі представлені наступні види матеріалів:

  • посилений;
  • стієчний;
  • профіль стельовий;
  • направляючий.

Ціна на профіль для гіпсокартону з представленого асортименту залежить не тільки від призначення, але і габаритів: довгі (в погонних метрах), товщини металу. Вироби мають додаткові отвори для швидкого монтажу і легкого проходження бура. Ми готові допомогти покупцеві підібрати оптимальний вид профілю згідно з бюджетом, а також організувати доставку вашої покупки. З умовами доставки можна ознайомитися у відповідному розділі.