Гіпсокартонні системи

Роздрібна ціна
5.32 грн
Оптова ціна
5.15 грн
Роздрібна ціна
2477.46 грн
Оптова ціна
2477.46 грн
Роздрібна ціна
544.27 грн
Оптова ціна
499.33 грн
Роздрібна ціна
414.00 грн
Оптова ціна
391.50 грн
Роздрібна ціна
331.20 грн
Оптова ціна
313.20 грн
Роздрібна ціна
430.56 грн
Оптова ціна
407.16 грн
Роздрібна ціна
504.00 грн
Оптова ціна
468.00 грн
Роздрібна ціна
459.17 грн
Оптова ціна
421.26 грн
Роздрібна ціна
434.23 грн
Оптова ціна
413.56 грн
Роздрібна ціна
611.19 грн
Оптова ціна
582.08 грн
Роздрібна ціна
344.30 грн
Оптова ціна
327.90 грн
Роздрібна ціна
282.74 грн
Оптова ціна
269.28 грн

Гіпсокартон та комплектуючі

Гіпсокартонні листи є універсальним будівельним та оздоблювальним матеріалом — простий у використанні та надійний за якістю. Міжкімнатні перегородки, декоровані стіни, стелі, багатоваріантні архітектурні рішення — все це можна робити, використовуючи даний матеріал. Але для будь-якого складання конструкцій необхідні комплектуючі для гіпсокартону. Від правильності вибору яких залежатиме міцність всього каркасу.

Різновиди та особливості гіпсокартону

Лист гіпсокартону має високу міцність і гнучкість. Основна перевага матеріалу в тому, що він не містить шкідливих компонентів, підвищує теплоізоляцію, створює комфортний мікроклімат у приміщенні. Залежно від спектру застосування, буває таких видів:

 • Стандартний. Найбільш популярний різновид, підходить для оздоблення стін, внутрішніх перегородок.
 • Стельовий. Незамінний для створення підвісних стель, конструкцій, що не зазнають інтенсивних навантажень.
 • Влагостійкий. Використовується у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. До нього додають речовини, що перешкоджають утворенню цвілі.
 • Вогнестійкий. Застосовується для створення комунікаційних шахт, повітроводів.

Гіпсокартонні споруди прості у монтажі, а фурнітура для гіпсокартону значно полегшує роботу з матеріалом. Гіпсокартон відрізняється малою вагою, легко ріжеться під необхідну форму. Робота з цим різновидом будівельного матеріалу не потребує використання специфічного обладнання та інструментів.

Основні та додаткові види комплектуючих для гіпсокартону

Окрім гіпсокартонних листів різні види робіт вимагають застосування спеціальних комплектуючих. До основної групи відносяться металеві профілі, які можуть похвалитися високими характеристиками міцності, і службовці надійною основою будь-якої конструкції. До цієї категорії входять різновиди для обшивки стель і стін, перегородок та спеціальних каркасів. Існують різновиди профілів:   

 • направляючий (UD) — створює підставу для кріплення стійок, що монтується по периметру;
 • несучий (стійковий CD) — призначений для використання як основна рейка та встановлення гіпсокартону;
 • профілі для створення перегородок CW, UW — кріпляться до стелі та підлоги;
 • арочний (CD) — використовується для споруд із згинами;
 • кутовий — відрізняється малою товщиною, вирівнює кути.

З іншого боку, профілі відрізняються товщиною металу, показник якої варіюється від 0,4 до 0,55 мм — підібрати можна для забезпечення більшої жорсткості конструкцій. Також по довжині буває 3 та 4 метри — для забезпечення зручності монтажних робіт.

Додаткова фурнітура для гіпсокартонних систем:

 • кріплення, кути та маяки;
 • ущільнювальні та гідроізолюючі стрічки;
 • саморізи для монтажу ГКЛ;
 • з'єднувачі та підвіски;
 • подовжувачі профілю.

Одна з основних деталей каркасу, необхідна для використання в одному ряду з напрямними та стійковими профілями — прямі підвіси. Це прямокутна пластина, має перфорацію на поверхні, довжина зазвичай до 300 міліметрів. Такі підвіси застосовують як сполучні елементи стійок каркасу з несучими стінами, також при фіксації основи зі стелею.

Де вигідно купити комплектуючі під гіпсокартон?

Широкий асортимент пропонованої нашим магазином продукції та постійне поповнення каталогу, дозволяє підібрати та купити комплектуючі для гіпсокартону без проблем. Придбати товар можна оптом і в роздріб, тому на комплектуючі для гіпсокартону ціна залежатиме і від обсягу замовлених товарних позицій.

При виборі дуже важливо правильно підібрати комплектуючі деталі для гіпсокартонних листів, адже вірно підібрані елементи допоможуть створити міцну основу для облицювання стін та стель, а також легко вирішити інші монтажні завдання. Універсальність гіпсокартону обумовлена ​​його застосуванням і у створенні оригінального інтер'єрного рішення в різному стилі. У нас ви знайдете все для гіпсокартону, щоб втілити будь-який інтер'єр або спростити роботу зі створення каркасної конструкції.

Розділи, які можуть вас зацікавити:

Гіпсокартон Plato

Вологостійкий гіпсокартон Rigips