Гарантія та повернення товарів

Всі товари, що були придбані в інтернет-магазині "Віст", мають гарантії від виробника.

Повернення або обмін товару можливі протягом 14-ти днів з моменту здійснення покупки, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», далі - «Закон».

Обмін і повернення товарів належної якості

Відповідно до ст. 9 Закону споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний у Продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Обміняти і повернути можна тільки ті одиниці товару, що не були Вами використані і пошкоджені. Поверненню або обміну підлягає товар, у якого збережені всі споживчі якості, є товарний вигляд, неушкоджена упаковка.

Не приймаються до повернення товари, які мають індивідуальні характеристики чи були завезені по індивідуальному замовленню для Покупця, тонована продукція, товари з розпродажу, а також товар, проданий як некондиційний.

Обмін або повернення товарів неналежної якості

За виявлення виробничих дефектів у товарі, Покупець має право вимагати від Продавця:

  • вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний товар, з числа наявних у продавця (виробника);
  • повернути сплачені за товар гроші.

Вимоги покупця можуть бути не задоволені, якщо Продавець доведе, що недоліки товару виникли внаслідок порушення покупцем правил транспортування, користування товаром або його зберігання.

Необхідні документи для оформлення обміну або поверення:

Для фізичних осіб:

  • Заява про обмін або повернення товару;
  • Паспорт або інший документ, який підтверджує Вашу особу;
  • Оригінал банківської картки і сліп-чек (якщо Ви розраховувалися безготівково).

Для юридичних осіб:

  • Накладна на повернення товару із круглою печаткою компанії, де вказано її реєстраційний номер;
  • У разі повернення товару — лист на повернення коштів, оформлений на фірмовому бланку із круглою печаткою компанії, яка повертає товар;
  • У разі обміну товару — лист щодо обміну товарів, оформлений на фірмовому бланку із круглою печаткою компанії, яка повертає товар;
  • Видаткову накладна (копію).

У накладній на повернення мають бути зазначені інформація про компанію, яка повертає товар, її реквізити та кому він повертається. Номенклатура та вартість товару повинні повністю збігатися з назвою та вартістю у видатковій накладній, яка була видана разом із товаром.


Лист на повернення коштів повинен бути встановленого зразка на фірмовому бланку компанії з круглою печаткою.

Де і як можна зробити обмін або повернення?

Обміняти або повернути товар можна в нашому офісі, що знаходиться за адресою: 03124, м.Київ, провулок Ю.Матущака, 2.

Порядок повернення коштів

Повернення коштів здійснюється в день повернення товару або, в разі неможливості повернення в цей день, не пізніше, ніж через 7 днів.

Доставка товару на склад Продавця для обміну або повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок Покупця не пізніше ніж 14 днів з дня покупки за умови збереження товарного вигляду, упаковки, та наявності документів, що підтверджують факт покупки.

Після отримання повернення і підтвердження, що вимоги до цього товару дотримані, ми повернемо Вам гроші.

Повернення грошей здійснюється тим же способом, яким Ви оплатили замовлення.

Зверніть увагу, що при оплаті банківською картою термін повернення грошових коштів залежить від банку, що випустив карту.