Самонарізи

Роздрібна ціна
232.26 грн
Оптова ціна
225.29 грн
Роздрібна ціна
192.56 грн
Оптова ціна
186.79 грн
Роздрібна ціна
43.48 грн
Оптова ціна
42.17 грн
Роздрібна ціна
44.82 грн
Оптова ціна
43.48 грн
Роздрібна ціна
47.34 грн
Оптова ціна
45.92 грн
Роздрібна ціна
52.16 грн
Оптова ціна
50.60 грн
Роздрібна ціна
46.37 грн
Оптова ціна
44.98 грн
Роздрібна ціна
42.50 грн
Оптова ціна
41.23 грн
Роздрібна ціна
52.74 грн
Оптова ціна
51.16 грн
Роздрібна ціна
44.05 грн
Оптова ціна
42.73 грн
Роздрібна ціна
40.19 грн
Оптова ціна
38.98 грн
Роздрібна ціна
240.00 грн
Оптова ціна
232.80 грн

Самонарізи по металу і дереву - краща якість за доступною ціною

Без використання кріпильних виробів не може обійтися жодна сучасна забудова. Під час ведення більшості будівельних робіт майстра обов'язково знадобиться придбати саморізи по металу або дереву, для влаштування надійного кріплення. Від правильного вибору матеріалів буде залежати якість готової роботи, саме тому слід дуже уважно поставитися до цього питання. Розглянемо основні типи кріпильних виробів доступних в магазині, і спробуємо розібратися в питанні їх основних відмінностей.

Придбати самонарізи по дереву - як зробити правильний вибір

Даний тип шурупів, у більшості випадків, випускається чорного кольору. На відміну від виробів призначених для скріплення з металами, різьблення даного типу кріплення має більш широкий крок. Під час ведення монтажних робіт бажано висвердлити отвір для саморізу, перед його безпосереднім вкручуванням, особливо якщо майстер проводить кріплення тендітних сортів дерева. Важливо звертати увагу на довжину використовуваних кріплень, не допускаючи наскрізного проходження або недостатнього скріплення.

 

 Покрівельні самонарізи по дереву і металу

З'єднання профлиста і покрівельної обрешітки вимагає водонепроникності утвореного отвору, для цього, під капелюшком саморіза, встановлюється подвійна шайба (метал-гума) Передня частина кріплення зроблена у формі свердла, для швидкого проходження металевого шару. Також існує кріплення, призначене для кріплення покрівлі з металевою обрешіткою. У більшості випадків готувати отвір, перед монтажем, не потрібно.

Самонаріз для гіпсокартону

Кріплення гіпсокартонних листів, до монтажного профілю, вимагає від шурупа, легко і без зайвих руйнувань проходити шар гіпсової суміші, а після, - надійно закріплюватися в металі. Капелюшок шурупа зроблений таким чином, щоб входити в гіпсокартон в рівень, що полегшує ведення подальших шпаклювально малярних робіт. Різьба даного типу метизів має невеликий крок і добре вкручується в залізний профіль.

Самонаріз для кріплення листового металу

Саморіз по металу за своєю конструкцією нагадує покрівельний, за винятком наявності герметизуючої шайби і притискної шапки. Наконечник шурупа зроблений у вигляді свердла, для швидкого проходження крізь метал. Для спрощення монтажу товстостінних металів, бажано попередньо просвердлювати отвір меншого діаметру.

Доставка кріпильних матеріалів по всій території України
У нашому інтернет-магазині ціни на саморізи найдемократичніші. Вся представлена ​​продукція, з онлайн-вітрини, може бути доставлена ​​в будь-яку точку України. Щоб отримати консультацію по нашим товарам, скористайтеся телефонами, зазначеними на сайті.