Плити для підвісної стелі

Роздрібна ціна
64.80 грн
Оптова ціна
63.00 грн
Роздрібна ціна
69.99 грн
Оптова ціна
67.99 грн
Роздрібна ціна
79.99 грн
Оптова ціна
77.99 грн
Роздрібна ціна
79.99 грн
Оптова ціна
77.99 грн
Роздрібна ціна
79.99 грн
Оптова ціна
77.99 грн
Роздрібна ціна
81.89 грн
Оптова ціна
79.20 грн
Роздрібна ціна
89.99 грн
Оптова ціна
87.99 грн
Роздрібна ціна
97.99 грн
Оптова ціна
95.99 грн
Роздрібна ціна
150.52 грн
Оптова ціна
143.00 грн
Роздрібна ціна
154.36 грн
Оптова ціна
146.64 грн
Роздрібна ціна
154.66 грн
Оптова ціна
146.93 грн
Роздрібна ціна
154.66 грн
Оптова ціна
146.93 грн

Купити підвісну стелю в Україні

Якщо ви хочете дизайнерську, екологічно чисту стелю, яка легко монтується і дозволить Вам мати доступ до комунікацій - підвісна стеля стане кращим рішенням.

Підвісні стелі це:

  • Безпека. Підвісні плити не є пальним продуктом, так як до складу входить базальтове волокно, яке не запалюється. Протипожежні стелі забезпечують захист зверху і знизу.
  • Акустика. Завдяки відмінним звукоізолюючим і шумопоглинаючим характеристикам, стелі забезпечують оптимальну акустику приміщення, працюючи як регулятори звуку. Стельова конструкція гарантує зручність перебування в приміщенні за рахунок створення комфортного акустичного середовища.
  • Чистота і гігієна. Серцевина з мінерального волокна захищена зовнішнім покриттям - миється та має високі гігієнічні показники. Завдяки своєму спеціальному складу, плита володіє вологостійкістю до 100%. Це означає, що навіть при високій вологості повітря, плита зберігає стійку форму. Плити знижують рівень пилу, що є основним критерієм для використання в «чистих» приміщеннях. Спеціальна бактерицидна і фунгістатична обробка плити, захищає від розвитку і поширення різноманітних грибків і бактерій. Можливість поліпшити гігієнічні умови будь-якого приміщення, робить підвісну стелю ідеальним вибором для медичних, продовольчих, торгових приміщень і підприємств.
  • Дизайн. Нові тенденції в дизайні. За допомогою стельових плит Ви зможете вирішити будь-яке складно-конструктивне дизайнерське рішення.

Підвісні стелі: асортимент каталогу Віст

Купити підвісну стелю високої якості пропонує наш інтернет-магазин Віст. Вже зараз Ви зможете вивчити безліч різноманітних плит, що імітують різні матеріали або стандартному плитив стандартному виконанні, від виробників з бездоганною репутацією, таких як AMF, Armstrong, KCS. У каталозі представлені підвісні стелі Armstrong і AMF, вони є екологічно чистими, завдяки своєму складу: мінеральне базальтове волокно, глина, крохмаль, перліт. Продукція німецького виробника має високі акустичними властивості, вологостійкість, звукопоглинання.

Для установки підвісної стелі знадобиться якісний профіль. Наша компанія - єдиний український імпортер профілю для підвісної стелі LSG. Завдяки цьому наші клієнти зможуть оцінити всі переваги підвісної системи LSG 24 мм:

  • передбачений протипожежний компенсатор;
  • ребра жорсткості;
  • висота головного профілю складає 25 мм;
  • профілі 1,2 і 0,6 в нашій системі поставляються вже з клепаними замками;
  • головний профіль має товщину в 0,3 мм.

Консультанти нашого магазину допоможуть Вам знайти необхідні дизайнерські, а також технічні рішення.

Підвісна стеля: ціни в інтернет-магазині Віст

Важливе питання, яке цікавить власника приміщення, - вартість підвісної стелі. Ціни на підвісну стелю можуть залежати від багатьох факторів: призначення плити, розміру, кромки, системи на яку буде монтуватися підвісну стелю і ін. Зручний в навігації каталог і доступна ціна підвісної стелі, дозволять Вам швидко зробити покупку, а ми, в свою чергу, подбаємо про доставку. Транспортування будматеріалів здійснюється по Києву, підвісні стелі також відправляються в будь-яке місто України поштою або за допомогою компаній, що спеціалізуються на вантажоперевезеннях. Зв'язатися з нами не складе труднощів - контакти вказані на сайті. Також Ви можете скористатися кнопкою - «зворотний дзвінок».