Шпаклівка

"

Купити шпаклівку в Україні

Завершальним етапом будівництва або ремонту є чистові оздоблювальні роботи - фарбування, обклеювання шпалерами. Однак щоб результат був якісним, необхідно домогтися максимального рівного підстави, тому на заздалегідь підготовлені стіни і стелю накладається спеціальний склад, який має пастоподібну консистенцію - шпаклівка, яка усуває дрібні нерівності і дефекти поверхні.

Як правильно вибрати склад?

В даний час шпаклівка для стін і стель представлена ​​наступними типами:

  • Акрилові склади. Призначається для широкого спектру робіт - вирівнювання оштукатурених, дерев'яних поверхонь. Випускаються у вигляді готових складів.
  • Гіпсові. Ціна на шпаклівки з гіпсовим складом найбільш доступна. Матеріал продається у вигляді сухої суміші, найчастіше наповнюється полімерними добавками, від чого властивості і умови експлуатації шпаклівки можуть бути різними.
  • Полімерні. Реалізується у вигляді готового складу або сухої суміші. Має високі експлуатаційні характеристики, можлива наявність додаткових властивостей (волого, трещіностокость і ін.). Наприклад, можна купити шпаклівку, до складу якої входять мінеральні наповнювачі, целюлозне волокно, консерватори і інші особливі добавки.
  • Цементні. Реалізуються у вигляді сухого складу, основна мета - фінішна обробка, може використовуватися як зовні, так і всередині приміщень. Легко наноситься, дозволяє отримати ідеально рівну поверхню.

Як використовувати шпаклівку?

  • Перед застосуванням речовина необхідно ретельно розмішати або розвести (якщо обраний сухий матеріал) в пропорціях відповідно до інструкції із застосуванням чистої води.
  • Основу очистити від жирових плям, пилу та інших видів забруднень, від старих відшарувалися покриттів.
  • Нанести шпаклівку рівномірним шаром до досягнення потрібного результату.
  • Перед остаточною обробкою шпаклювальні покриття шліфується дрібною шкіркою.
  • Інші нюанси застосування шпаклівки позначаються в інструкції від виробника.

Якісна шпаклівка: купити в Києві, в інтернет-магазині Віст

Купити шпаклівку в Києві пропонує наш інтернет-магазин Віст. У каталозі представлено кращу продукцію європейського і вітчизняного виробництва: Knauf, PLATO (Siniat), Polimin, Semin, Тріора і деяких інших. Врахуйте, перш ніж вирішити, якою буде найбільш підходяща шпаклівка, ціна в Києві залежить від її призначення і складу - всі дані матеріалів вказані на сторінках каталогу. Використовуючи зручну навігацію, покупець зможе підібрати універсальну суміш, призначену для роботи тільки всередині приміщень. Якщо виникли труднощі - зверніться до наших фахівців за допомогою.