Сітки та склохолсти

Роздрібна ціна
779.00 грн
Оптова ціна
754.40 грн
Роздрібна ціна
943.92 грн
Оптова ціна
914.11 грн
Роздрібна ціна
1600.75 грн
Оптова ціна
1550.20 грн
Роздрібна ціна
1244.50 грн
Оптова ціна
1205.20 грн
Роздрібна ціна
1249.25 грн
Оптова ціна
1209.80 грн
Купити склохолст, склосітку в Україні

Досить популярними в будівництві є склосітка і склохолст, ціна даних матеріалів значно відрізняється, вони застосовуються для організації різних робіт, можуть мати різні характеристики. Спробуємо розібратися в особливостях даних виробів.

Різновиди матеріалу

  • Армована склосітка, фасадна. Одним з найпопулярніших прикладів такого матеріалу є «панцирна» сітка CT 327 від Ceresit. Найчастіше вона використовується для армування шарів систем ізоляції, і застосовується при організації фасадів. В цілому будь-яка армована сітка використовується на цоколях будівель і в інших місцях з високими механічними навантаженнями. Для фасадного застосування вибирається сітка штукатурна щільністю не менше 330 г / кв. м, всередині можливо використовувати сітки на 160 г / кв. м і вище - на розсуд майстра і з огляду на особливості будови.
  • Склополотно. Армується модифікованим полівініловим спиртом. Це волокно має широкий спектр застосування. Воно ефективно усуває дрібні тріщини, підходить для роботи зі шпаклівкою, ідеальна для усунення сітковидних тріщин. Також полотно підійде для повторного фарбування, воно сприяє економії лакофарбових матеріалів.

Переваги та особливості

  • сприяють усуненню мікроскопічних тріщин, вибоїн;
  • витримують високі навантаження;
  • екологічна чистота;
  • деякі види сіток витримують негативні впливи лугу;
  • простота в застосуванні і догляді.

Ви помітите, вибираючи скловолокно, що ціна матеріалів відрізняється в залежності від складу, щільності, ширини і кількості оброблюваної поверхні. Велике значення має якість матеріалу, найбільш рекомендованими вважаються пропозиції від таких виробників, як Ceresit (Henkel), гарною репутацією користується марка Sanpol. Перед здійсненням покупки,треба визначитися з кількістю сітки, яка необхідна для проведення ремонтно-відновлювальних робіт. Зверніть увагу, що матеріал поставляється в рулонах - його довжина і ширина можуть бути різними.

Де купити склосітку і склохолст?

Максимально вигідно придбати будівельні матеріали пропонує наш інтернет-магазин Віст. Перед вами представлено: армований склохолст, антивандальна сітка, склосітка фасадна - ціна на матеріали максимально доступна, якість - найвищу. Ми поставляємо продукцію кращих виробників, в даному розділі представлені матеріали відомих марок, таких як Ceresit (Henkel), Sanpol, і деякі інші. Завдяки детальному опису, ви зможете без зусиль підібрати вироби з потрібними характеристиками, а при необхідності задати питання або замовити зворотний дзвінок.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин Віст надає оперативну доставку не тільки по столиці, а й іншим містам України, можливий самовивіз покупки.