Кріплення

Роздрібна ціна
177.60 грн
Оптова ціна
172.27 грн
Роздрібна ціна
387.10 грн
Оптова ціна
375.49 грн
Роздрібна ціна
55.00 грн
Оптова ціна
49.00 грн
Роздрібна ціна
63.00 грн
Оптова ціна
61.11 грн
Роздрібна ціна
990.00 грн
Оптова ціна
960.30 грн
Роздрібна ціна
990.00 грн
Оптова ціна
960.30 грн
Роздрібна ціна
360.00 грн
Оптова ціна
349.20 грн
Роздрібна ціна
561.00 грн
Оптова ціна
544.17 грн
Роздрібна ціна
46.88 грн
Оптова ціна
45.47 грн
Роздрібна ціна
75.38 грн
Оптова ціна
73.13 грн
Роздрібна ціна
103.13 грн
Оптова ціна
100.04 грн
Роздрібна ціна
245.63 грн
Оптова ціна
238.26 грн

Кріплення з доставкою по Україні

В будівництві, та й просто в побуті, для більшості оздоблювальних робіт використовуються спеціальні види кріплення. Його основним завданням є надійна фіксація будівельного матеріалу з несучими підставами. Чим більше запас міцності у кріплення, тим надійніше будуть виконані будівельні роботи. Але крім міцності, слід враховувати й інші особливості кожного виробу цієї категорії. Купити будь-які види кріплення можна в нашому інтернет-магазині будівельно-оздоблювальних матеріалів.

Конструктивні особливості та види кріплення

Конструкція будь-якого кріплення являє собою стрижень. Гладкий або з різьбленням з утримуючою головкою. Призначення стрижня полягає в глибокому проникненні в поверхню несучих елементів. Головка на кінці стержня необхідна для утримування оздоблювального матеріалу і притискання його до основи несучої поверхні. Сьогодні купити кріплення, в Києві, можна декількох типів.

Болти метричні

Виготовлені з нержавіючої сталі, - дані вироби мають циліндричну форму, на поверхні якої нарізана різьба. Вона може бути з різним кроком, а головки болтів бувають круглими або шестигранними. Таке нержавіюче кріплення витримує високе навантаження на розтягнення, а тому підходить для фіксації важких оздоблювальних елементів і будівельного обладнання з комунікаціями. Завдяки тому, що вироби виготовлені з легованої сталі, вони не піддаються корозійним процесам, а тому, можуть бути використані не тільки в умовах сирих приміщень, а й навіть на вулиці.

Цвяхи будівельні

Універсальне будівельне кріплення, призначене для роботи з матеріалами невеликої щільності. Застосовується для будівництва дерев'яних конструкцій, а також кріплення різних матеріалів до поверхонь з невеликою щільністю. Конструктивно, цвяхи діляться на кілька видів:

  • Будівельні. Мають потужний стрижень загострений на кінці, і досить широкий капелюшок. У нього відмінні показники стійкості на розтягнення, а тому він використовується для збору несучих конструкцій.
  • Цвяхи толеві призначені для монтажу м'якої крівлі. Їх загострений стрижень має меншу товщину, в порівнянні з аналогами будівельного типу, а капелюшок ширше. Така конструкція необхідна для того, щоб забезпечити більшу площу фіксації м'якої покрівлі, підвищуючи її надійність.
  • Цвяхи фінішні призначені для фіксації м'яких фінішних оздоблювальних матеріалів. Їх капелюшок практично непомітний через маленький діаметр, але добре фіксує матеріал через невелике навантаження. Завдяки такому широкому спектру застосування, цвяхи використовуються практично для всіх робіт будівельної галузі.

Самонарізи

Ці кріпильні вироби можна закручувати, в поверхні, без підготовки отворів з різьбленням. Специфіка різьблення на стрижні дозволяє самостійно прокладати собі шлях. Залежно від матеріалу, для роботи з яким призначені саморізи, вони діляться на такі види:

  • по дереву;
  • по металу;
  • для гіпсокартону;
  • для кріпленняя листового металу.

Самонарізи можуть бути різного кольору, в залежності від технології обробки металу, з якого вони виготовлені.

Дюбелі

За призначенням кріпильні вироби діляться на розпірні і дюбелі для пустотілих тіл. Для роботи з дюбелями можна використовувати, як звичайні шурупи, так і допоміжні кріпильні пристосування, у вигляді монтажних шурупів або спеціальних гаків різної форми.

Наш інтернет-магазин кріплення пропонує всі перераховані вище вироби, а також інструменти для роботи з ними. Зокрема, у нас можна придбати біти для шуруповерта, для роботи з самонарізами і болтами. Дані насадки теж відносяться до категорії кріпильних виробів. Особливість нашого інтернет-магазину полягає в тому, що крім роздрібної торгівлі у нас можна придбати кріплення гуртом, по вельми привабливим цінам.