Стрижні, гвинти

Гвинти, стрижні

Будівництво різних конструкцій, виготовлення механізмів та деталей неможливо уявити без сполучних елементів. Такими є гвинтові стрижні, з метричним різьбленням по всій довжині виробу. Сполучні кріплення використовуються у всіх випадках, якщо необхідно отримати роз'ємне з'єднання, із збереженням високої міцності. Кріплення за допомогою гвинтів та стрижнів дозволяє збірній системі стабільно виконувати свою функцію протягом великої кількості часу.

Особливості та призначення гвинтів настановних

Даний тип кріплення являє собою металевий стрижень із зовнішнім різьбленням. З одного кінця на нього нанесений стандартний елемент, при тиску інструментом, на який, і його вкручуванні, всьому виробу передається момент, що крутить. Як елементи виступають шестигранні, опуклі шліци.  

Відмінність даного типу гвинта — конічний наконечник, завдяки якому найточніше фіксується деталь, запобігання можливим вібраціям при механічних впливах. Купити гвинт із вуглецевої сталі можна для використання в парі з шайбами, гайками або без цих елементів.

При необхідності надійної фіксації деталей у конструкціях застосовуються різні конфігурації гвинтів:

  • шестигранні гвинтові вироби;
  • гвинтові розсувні системи;
  • метизи, що мають потайну голівку;
  • гвинти, оснащені напівциліндричною головкою;
  • вироби з напівкруглою, оцинкованою головкою;
  • міцні різьбові стрижні.

У більшості кріпильних систем використовуються прямі металовироби, що легко відкручуються викруткою з прямим шліцем. Для кріплень у машинобудуванні, будівельній сфері, електротехніці найчастіше використовуються вироби хрестового типу. Шестигранні підійдуть для збирання різних меблевих конструкцій. З квадратним типом шліца можуть стати в нагоді для кріплення елементів будівельних конструктивних елементів.

Вибір гвинтів

Для більшості видів робіт використовуються універсальні гвинти стандартизованих розмірів. Однак при виборі гвинтів враховується показник необхідної міцності фіксації, тому дуже важливо підбирати вироби необхідних розмірів.

Підбирати гвинти потрібно чітко під отвори в заготовках — Суворий збіг їх діаметрів. Так, марковані метизи М4, М6, М8 будуть означати, що кріплення відповідає метричному різьбленню d 4, 6, 8 мм. У нашому інтернет-магазині гвинти можна купити в будь-якому обсязі оптом і в роздріб.