Двері протипожежні

Придбати Двері протипожежні в Україні

    Протипожежні двері виконують ряд важливих завдань - це міцний і довговічний виріб, здатен не тільки захистити приміщення від проникнення зловмисників. Конструкція дозволяє обмежити поширення вогню, в разі виникнення пожежі, на певний час. Тривалість такого захисту залежить від матеріалів, що використовуються у виробництві, і ряду інших технічних показників полотна.

Двері протипожежні: технічні характеристики

       На будь-якому промисловому підприємстві, при організації протипожежних систем, особливе місце відведено створенню пожежних перешкод - правильно підібрані і встановлені вогнетривкі полотна з успіхом справляються з цією роллю. Вироби рекомендуються для установки на наступних територіях:

  • в зоні об'єктів, де необхідно поділ між виробничими цехами та кімнатами відпочинку, офісами, іншими подібними приміщеннями;
  • в будинках житлового призначення, де присутня прибудова нежитлових об'єктів: магазинів, офісів і т. п .;
  • всередині інших приміщень, де розташовується велика кількість електричного обладнання та легкозаймистих матеріалів - це можуть бути звичайні квартири, невеликі виробництва і т. п., оскільки необхідно захистити сусідні поверхи і об'єкти від проникнення пожежі.

Головним визначальним фактором при виборі полотна вважається межа вогнестійкості EI, де:

  • E - втрата цілісності (освіта наскрізних отворів і тріщин будь-яких розмірів, через які, в разі пожежі, пробиваються язики полум'я і дим);
  • I - втрата теплоізолювальної здатності (гранична температура, при якій властивості матеріалів, з яких виготовлені двері, втрачають свої якісні характеристики).
  • У нашому каталозі ви зможете вибрати і купити двері протипожежні EI30 і EI60 (вогнестійкість 30 і 60 хвилин) з трьома або чотирма петлями, вогнестійким ущільнювачем по периметру коробки, рухомим ущільнювачем порога, передбаченим в полотні. Можливо вибрати моделі з вогнестійким склом стандартної ширини. Залежно від ваших вимог можна підібрати більш відповідну коробку: статичну регульовану, дерев'яну, металеву кутову.

Природно, ціна протипожежних дверей безпосередньо залежить від їх характеристик.

Від чого залежить ціна на протипожежні двері?

Наш інтернет-магазин Віст пропонує придбати протипожежні двері в Києві, а також з інших регіонів нашої країни. Вашій увазі представлені різноманітні моделі з різними технічними показниками від кращих світових виробників. До опису кожного полотна додаються всі технічні дані, що дозволить підібрати модель під певне приміщення і експлуатацію в різних ситуаціях.

У будь-який час ви зможете звернутися до наших фахівців за допомогою - ми допоможемо придбати протипожежні двері в Україні максимально швидко, гарантуючи якість виробів.