Стрічки звукоізоляційні

Роздрібна ціна
161.50 грн
Оптова ціна
156.40 грн
Роздрібна ціна
266.00 грн
Оптова ціна
257.60 грн
Роздрібна ціна
348.84 грн
Оптова ціна
337.82 грн
Роздрібна ціна
465.50 грн
Оптова ціна
450.80 грн

Звукоізоляційні стрічки: ключ до тиші та комфорту

Звукоізоляційні стрічки - це самоклейний, ущільнювальний матеріал, незамінний під час монтажу конструкцій із гіпсокартону або інших систем сухого будівництва.

Матеріали та склад:

Стрічки виготовляються з м'яких і еластичних матеріалів, таких як поліуретан, спінений поліетилен або гума, які мають хороші звукоізоляційні властивості.

Переваги:

Використовуються для підвищення звукоізоляції каркасних конструкцій - стін, стель, підлог. Особливо ефективні в багатоквартирних будинках. Крім звукоізоляції, вони також запобігають проникненню пилу і протягів, покращуючи мікроклімат приміщення. Не розкладаються, стійкі до виникнення грибка.

Використання та монтаж:

Завдяки клейкому шару стрічка легко приклеюється до профілю перед монтажем, що забезпечує щільне сполучення металевого профілю каркаса з будівельними конструкціями, що несуть, у місцях примикання.

Асортимент і ціни:

У нашому магазині представлений широкий асортимент звукоізоляційних стрічок для гіпсокартону різної ширини за доступними цінами. Обравши нас, ви отримуєте не тільки якісний продукт, а й професійну консультацію, швидку доставку і відмінне обслуговування.

Звукоізоляційна стрічка - це простий і економічний спосіб поліпшити комфорт вашого оселі.