Стрічки звукоізоляційні

Оптова ціна
153.00 грн
Оптова ціна
243.00 грн
Оптова ціна
330.48 грн
Оптова ціна
420.30 грн

Звукоізоляційні стрічки: ключ до тиші та комфорту

Звукоізоляційні стрічки - це самоклейний, ущільнювальний матеріал, незамінний під час монтажу конструкцій із гіпсокартону або інших систем сухого будівництва.

Матеріали та склад:

Стрічки виготовляються з м'яких і еластичних матеріалів, таких як поліуретан, спінений поліетилен або гума, які мають хороші звукоізоляційні властивості.

Переваги:

Використовуються для підвищення звукоізоляції каркасних конструкцій - стін, стель, підлог. Особливо ефективні в багатоквартирних будинках. Крім звукоізоляції, вони також запобігають проникненню пилу і протягів, покращуючи мікроклімат приміщення. Не розкладаються, стійкі до виникнення грибка.

Використання та монтаж:

Завдяки клейкому шару стрічка легко приклеюється до профілю перед монтажем, що забезпечує щільне сполучення металевого профілю каркаса з будівельними конструкціями, що несуть, у місцях примикання.

Асортимент і ціни:

У нашому магазині представлений широкий асортимент звукоізоляційних стрічок для гіпсокартону різної ширини за доступними цінами. Обравши нас, ви отримуєте не тільки якісний продукт, а й професійну консультацію, швидку доставку і відмінне обслуговування.

Звукоізоляційна стрічка - це простий і економічний спосіб поліпшити комфорт вашого оселі.