Шурупи

Роздрібна ціна
270.00 грн
Оптова ціна
261.90 грн
Роздрібна ціна
151.09 грн
Оптова ціна
146.55 грн
Роздрібна ціна
165.90 грн
Оптова ціна
160.92 грн
Роздрібна ціна
189.60 грн
Оптова ціна
183.91 грн
Роздрібна ціна
231.08 грн
Оптова ціна
224.14 грн
Роздрібна ціна
260.70 грн
Оптова ціна
252.88 грн
Роздрібна ціна
157.01 грн
Оптова ціна
152.30 грн
Роздрібна ціна
165.90 грн
Оптова ціна
160.92 грн
Роздрібна ціна
146.94 грн
Оптова ціна
142.53 грн
Роздрібна ціна
125.91 грн
Оптова ціна
122.13 грн
Роздрібна ціна
131.83 грн
Оптова ціна
127.88 грн
Роздрібна ціна
165.90 грн
Оптова ціна
160.92 грн

Шурупи — надійне кріплення для всіх видів матеріалів   

Один із найбільш затребуваних кріпильних елементів, що активно використовується в ремонтних та будівельних роботах — шуруп. Спеціальне гвинтове різьблення забезпечує міцне та надійне з'єднання елементів з різними поверхнями. За допомогою правильно підібраного шурупа без свердління швидко кріпляться гіпсокартонні листи до профілю або дерев'яні деталі до бетону.

Купити шурупи для різних видів кріплення можна в нашому інтернет-магазині, де представлений великий асортимент продукції. Найбільшою популярністю користується універсальне кріплення, що широко застосовується для фіксації матеріалів до ДВП, плит ДСП, натуральної деревини, листового металу.

Основні види шурупів: характеристики, призначення

Щоб зрозуміти, які шурупи купити для вирішення тих чи інших монтажних завдань, необхідно ознайомитись хоча б з основними різновидами. Метизи класифікують за декількома основними ознаками. Типом різьблення розрізняють однозахідну та двозахідну. Сировиною для виготовлення зазвичай служить нержавіюча сталь, загартована оцинкована сталь.

Необхідні елементи кріплення варто підбирати залежно від сфери застосування:

 • метизи, що мають плоску потайну головку підходять для деревини;
 • вироби для стінових панелей;
 • моделі з комбінованим різьбленням;
 • кріплення з кутом профілю різьблення до 60 градусів до металів;
 • до гіпсокартонних плит ідеальні варіації з ріжковими головками;
 • з напівциліндричною головкою, що застосовуються у меблевому виробництві.

Здатність витримування метизами інтенсивного навантаження та протистояння їх корозійній освіті залежить від матеріалу виготовлення. Найчастіше для виготовлення металовиробів використовуються вуглецеві та леговані сплави сталі, можуть покриватися фосфатним, цинковим шаром. Найбільш поширені жовті, білі оцинковані саморізи. Вироби не схильні до корозії.  

Для закручування в жорсткі поверхні підходять шурупи із антикорозійних вуглецевих сталевих сортів. При роботах з натуральною деревиною, можна використовувати металовироби, що мають грубе різьблення. Цей різновид забезпечує максимально міцне з'єднання з будь-якою структурою дерева.

Універсальні шурупи: переваги, застосування

Універсальні металовироби, виготовлені зі сталевого сплаву, з цинковим покриттям, мають високу стійкість до корозійних процесів. Як правило, у цих виробів різьблення досить велике, напівкругле голівка з хрестоподібним шліцем. Даний тип може похвалитися широким спектром застосування: відмінно зміцнює елементи до деревини, фанерних листів, пластмаси. Широко використовуються при монтажних роботах в цегляну кладку та бетонну основу.

Значна твердість шурупів універсального типу значно розширює перелік матеріалів, з якими вони можуть застосовуватися. Це не єдина їх перевага, крім цього, метизи мають такі переваги:

 • висока стійкість до механічних навантажень;
 • добра опірність іржі, використання в агресивному середовищі;
 • напівкругла головка забезпечує притискну здатність;
 • максимальне скріплення з будь-якими поверхнями;
 • різьба, що має загострений трикутний профіль, дозволяє виробу міцно триматися в пластмасі, м'якій структурі дерева.

Шурупи Україна оптом — чудова можливість заощадити тимчасові ресурси та заощадження. Щоб замовити шурупи, вам достатньо оформити замовлення на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі представлений великий асортимент даної продукції, і купити шурупи в Києві не складно. Якщо у вас виникають труднощі з вибором, менеджери нашої компанії запропонують найбільш оптимальний вам варіант за вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто країни.