Штукатурка

Купити штукатурку в Україні

Щоб домогтися рівної поверхні стін, використовуються штукатурки. Дані матеріали представлені у великій різноманітності і надзвичайно популярні завдяки ряду спільних переваг:

 • еластичність;
 • відсутність тріщин після висихання;
 • простота нанесення;
 • екологічність;
 • доступність в ціні.

Сучасні суміші виробляються з високоякісних компонентів, в більшості складів присутні цемент, гіпс і маса інших складових. Якщо вам необхідна штукатурка, ціна на неї залежить від складу і виробника - розглянемо даний момент більш докладно.

Різновиди

Коли покупцем вибирається штукатурка, купити пропонується склади в сухому або готовому вигляді.

 • Готові склади, як правило, відрізняються більшою вартістю, оскільки вважаються простими в застосуванні і гарантують високу здатність зчеплення з основою. Причина тому - склад, зазвичай це доломіт, мінерал з підвищеним вмістом кальцію і магнію.
 • Сухі суміші виробляються на основі гіпсу, завдяки чому забезпечується швидке затвердіння оштукатурених поверхонь і висока міцність виконаної роботи. Щоб забезпечити максимальну адгезію і легкість нанесення, універсальна або фасадна штукатурка мають в складі полімерні наповнювачі. Гіпсові суміші також можуть бути абсолютно різного відтінку, цей ефект дають різні природні домішки в камені гіпсу, що не впливає на якісні характеристики матеріалу.

Крім того, сучасні склади можуть бути розраховані на машинне або ручне нанесення.

 • Машинне нанесення забезпечує максимально рівну поверхню, яка не потребує додаткової обробки після висихання (шпаклюванні, затирання). Яскравим прикладом таких складів є Knauf MP-75. Єдиний недолік, який має така штукатурка стін - ціна, в Києві вона досить висока, в порівнянні зі стандартними складами. Однак, універсальність матеріалу значно окупає витрати.
 • Серед матеріалів, які потрібно наносити вручну, слід зазначити такі склади як PLATO Start або PLATO Gipswand. Перший підходить для стартового нанесення, він виготовлена ​​з гіпсу, що добувається на території України. Gipswand має більш складний склад - спеціальні добавки і легкі наповнювачі, вони дозволяють використовувати матеріал всередині приміщень з нормальною вологістю (у ванних кімнатах, кухнях в тому числі) і забезпечують максимальну адгезію з поверхнею.

Час приготування суміші, витратне кількість та інші характеристики шпаклівок зазвичай позначається в інструкції від виробника.

Підготовка поверхні, особливості нанесення

Штукатурка стелі або стін наноситься тільки в тому випадку, коли проведені всі попередні роботи:

 • прокладені труби;
 • організована прихована електропроводка;
 • встановлені дверні та віконні блоки.

Незалежно від умов нанесення штукатурки (всередині або зовні), потрібно очистити поверхню від пилу, плям і інших забруднень.

Ціна на штукатурку

Штукатурка в Києві представлена ​​нашим інтернет-магазином Віст. Великий вибір складів опублікований в даному онлайн-каталозі. До уваги покупця представлені універсальні матеріали або розраховані на організацію ремонтних робіт всередині приміщення. Свою продукцію представляють такі марки як Knauf, PLATO (Siniat). Ціна штукатурки в Києві залежить від виконання (сухий матеріал або вже готовий до застосування), а також кількості складу в одній упаковці. Використовуючи зручну навігацію в каталозі, ви зможете вибрати найбільш популярний матеріал у потрібній цінової категорії.