Клеючі суміші

Клейові суміші

Облицювальні роботи керамічною, клінкерною плиткою, каменем вимагають не лише навичок, а й якісних матеріалів.  Добре себе зарекомендували клейові суміші виробників Ceresit, Semin, Sultek.  При виборі сумішей необхідно враховувати час затвердіння, показник еластичності, адгезію, колір. Виходячи з потреб, особливостей матеріалів, спектру ремонтних робіт вибирають той чи інший клейовий засіб.

Якісні клейові суміші: різновиди та особливості

Клейовий будівельний склад — це вдала альтернатива звичайному цементному розчину, що забезпечує міцне кріплення різних поверхонь. Матеріал добре витримує температурні перепади, не схильний до негативного впливу вологи на основу. За класифікацією клейова суміш буває пастоподібною консистенцією та сухою.

Рідка суміш реалізується у практичних відрах об'ємом по 10 кг, відрізняються високим ступенем адгезії, однорідністю, прозорістю по висиханню. Використовується для звичайних та склошпалер, економно витрачається. Клейові сухі суміші, як правило, на цементній основі. Продається в невеликих мішках по 5 та 25 кг, паперових пакетах, перед застосуванням необхідно самому готувати розчин.

Для приклеювання плиткового, кам'яного матеріалу, важких шпалер, клейові склади поділяють на групи:

  • Порошкоподібні на цементній основі  

Мають високу еластичність, пластифікатори надають розчину плинності. Завдяки протиморозним добавкам склад має стійкість до низьких температур, водоутримуючі речовини сприяють утриманню вологи, підвищують міцність складу. Підходять для обробки басейнів, критичних підстав, балконів, тераси, печей.  

  • Дисперсійні

Виробники пропонують споживачам готові до використання пасти, що мають достатню густоту, однорідність складу. Ідеальні для кріплення настінних плиток, при облицювання на бетон, гіпсокартон, оштукатурені поверхні. Суміші характеризуються високим ступенем адгезії, еластичні, застосовують у широкому температурному діапазоні.  

  • Епоксидні клейові склади

Цей різновид виготовляється на базі епоксидної смоли, з додаванням затверджувача, перед застосуванням які безпосередньо змішуються. Має високу адгезію, еластичність. Підходять для приклеювання кераміки до металевої, дерев'яної, бетонної, скляної основи, облицьовують стелі.

Клейові суміші у сфері застосування

Використання будівельних клейових складів поширюється на різні види робіт із різними матеріалами. Виходячи з умов склеювання, вибирається засіб з оптимальними характеристиками. Клейова суміш ціна, якою в нашому інтернет-магазині є цілком прийнятною, може бути призначена для кладки природного каменю, шпалер, плитки, гіпсокартону. Кожен тип відрізняється своїми особливостями:

  • універсальний спектр — сумісність із керамікою, мозаїкою, відмінно поводиться на складних підставах;
  • для склошпалер — високі зчіпляючі показники, гарна в'язкість;
  • з підвищеною вологостійкістю — наявність спеціальних модифікаторів збільшує вологостійкі властивості, ідеальний для лазень, душових, підлог з підігрівом;
  • посилений — годиться для облицювання габаритним керамогранітом у місцях з регулярною прохідністю;
  • морозостійкий — необхідний для фасадів будівель, паркових доріжок, поверхонь, що піддаються постійним атмосферним впливам.

На порталі компанії VIST можна купити будівельний клей для плитки, облицювання камінів, шпалер, мармуру, мозаїки, пінопласту, для кріплення на зовнішні, внутрішні стіни, стелі та підлоги. Вартість даної продукції може змінюватись, і залежить від типу засобу. Але в будь-якому випадку, суха клейова суміш ціна, якій цілком конкурентна, обійдеться дешевше за рідкий аналог.