Кладка

Суміші для кладки

Піноблоки — екологічний, легкий матеріал, потрібний у будівництві будинків та інших будівель. Принцип блокової кладки нагадує цегляну. Для міцного та надійного зчеплення матеріалу купити суміш для кладки — найвірніше рішення. Застосування складу для блоків дозволяє в кілька разів зменшити відстань між ними, що є запорукою тепла, довговічності споруди, що зводиться.

Кладочні розчини: вибір та особливості суміші

Більшість продукції, що пропонується виробниками, створена на основі цементу. Такі суміші для кладки мають відмінну адгезію, високу еластичність, витрачаються економно. Монтажно-кладочні склади можуть відрізнятися щільністю та маркою. Зокрема, можна придбати такі види розчинів кладки:

  • цементно-піщані для різних типів блоків;
  • цементно-вапняні для зведення перегородок.

Зміш для кладки блоків на цементно-піщаній основі — найбільш затребуваний варіант, який використовується для піноблоків, бетонних, цегляної кладки та газоблоків. Завдяки високому ступеню зчеплюваності з основою, матеріал забезпечує монолітність конструкції та високу міцність. Особливістю даного виду є витримування тиску на стиснення, тому розчин ідеально підходить для будівництва багатоповерхових будинків.

Цементна суміш кладки добре контактує з агресивним середовищем, швидко вбирає вологу, має гігроскопічність. Є суміші зі спеціальними добавками, що надають розчину меншої пористості, що дозволяє використовувати їх навіть при сильному морозі. Вони підходять для внутрішніх та зовнішніх робіт із блоками з пористого бетону.

Розчин на основі цементу та вапна, використовується при внутрішніх ремонтних роботах, створенні перегородок, при укладанні піноблоків, фіксації силікатної цегли. Цей тип відрізняється високою пластичністю за рахунок присутності в ньому вапняних компонентів. Перевага полягає у створенні тонкої плівки при нанесенні його на поверхню, завдяки цьому склад пластичніший, адаптований під високопористі матеріали.

Не рекомендується використовувати для зовнішніх робіт, оскільки суміш схильна до сильних коливань температур, погано чинить опір агресивному зовнішньому впливу. Є розчини кладки з різними добавками, як керамзитні, пінопластові кульки. Завдяки їх наявності, об'єкт, що будується, матиме гарну теплоізоляцію.

Переваги сумішей для кладки блоків

Рішуче вибираючи суміш для кладки піноблоків, можна бути впевненим у якості матеріалу та оцінити всі його переваги:

  • екологічність, відсутність у складі токсичних речовин;
  • зручність у використанні, швидкість замішування в будь-якій ємності;
  • практично миттєве схоплювання, відмінна адгезія;
  • висока стійкість до природних факторів;
  • вогнестійкість, сумісна з камінною кладкою;
  • пластичність, запобігання деформації під зовнішнім впливом.

Дотримання пропорцій суміші кладки окупається якісним результатом виконуваних робіт. Матеріал забезпечує тонкість швів. Правильно підготовленим складом можна зробити шар товщиною 2-3 мм, значно скоротивши кількість тепла, що втрачається за допомогою стиків, тим самим скоротивши витрати на опалення будівлі.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлена ​​суха суміш для кладки високої якості. Ви завжди зможете отримати кваліфіковану консультацію спеціаліста щодо купівлі товару, його характеристик та застосування. Замовлення легко оформити з доставкою в один клік на сторінці даного розділу сайту.