Відновлення бетону

Придбати суміші для відновлення бетону

Конструкції і поверхні, виготовлені на основі бетону, неминуче піддаються зносу. Вони стираються, обсипаються, тріскаються, в середині можуть утворюватися порожнини, і відбувається це з наступних причин:

  • різкі перепади температур;
  • постійні удари, механічні навантаження;
  • перепади вологості;
  • сейсмічна активність;
  • осідання грунту і бетону в процесі експлуатації новобудови і т.п.

Щоб відновити бетонні поверхні використовуються спеціальні будівельні склади, на сучасному будівельному ринку вони представлені у великій різноманітності.

Матеріали для відновлення бетону

Відновлення захисного шару бетону за допомогою спеціальних будівельних складів дозволяє відновити:

  • гідротехнічні споруди;
  • транспортні об'єкти;
  • деякі несучі елементи різних конструкцій (колони, перекриття, балки і т.п.).

Готові сухі суміші, як правило, розраховані на конструкції, схильні до навантаженні РСС I, II і III.
Серед великої різноманітності речовин, що забезпечують відновлення бетону, найбільш поширеними є:
Дрібнозернисті ремонтно-відновлювальні суміші. Призначені для відновлення поверхонь з бетону або залізобетону з глибиною ушкоджень в межах 5-30 мм. Складаються з цементної основи з дрібними армуючими волокнами і органічними добавками.
Крупно-зернисті відновлювальні суміші. Складаються з мінеральних наповнювачів, органічних добавок і цементної основи. Придатні не тільки для відновлення бетонних і залізобетонних конструкцій, але і резервуарів різного призначення. Допускається товщина нанесення від 10 до 100 мм.Полімерцементні шпаклівки. Являють собою суміш цементу, органічних модифікаторів і мінеральних наповнювачів. Також в складі можуть бути присутні армуючі волокна або інгібітори корозії, що дозволяє застосовувати їх на армованих поверхнях, резервуарах різного роду і т.п. бетонних і залізобетонних підставах з жорсткими умовами експлуатації.

Де підібрати засоби для відновлення бетону?

Підібрати оптимальний будівельний склад, який гарантує відновлення захисного шару бетону, ви зможете в нашому інтернет-магазині. Вашій увазі представлена ​​полимерцементная шпаклівка, ремонтно-відновлювальні дрібнозернисті і грубозернисті суміші від Ceresit (Henkel) - одного з кращих розробників будівельних складів.
Замовлення найбільш підходящого матеріалу не виходячи з дому можна здійснити в режимі онлайн. Також ми пропонуємо вигідні умови оплати і доставки. Якщо у вас виникли труднощі з вибором суміші, задайте питання нашим фахівцям.