Анкеровка и кріплення

Хімічні анкери для кріпильних елементів

Монтаж кріпильних елементів до бетонних основ, зазвичай виконується за допомогою металевих анкерів. Однак, не так давно, на ринку з'явилися хімічні анкери,які можуть забезпечити більш надійне кріплення завдяки тому, що кріпильний елемент тримається не за рахунок роозширенняпри вкрученні стінок, а завдяки створенню монолітного з'єднання. Використовуються такі анкери для бетону, але також відмінно підходять і для монтажу кріплень до стін з інших матеріалів.

Властивості кріпильних засобів на хімічній основі:

 Анкер цього типу називається так, тому що являє собою хімічну клейку масу, яка стає дуже міцною після затвердіння, а також має високу адгезію з різними поверхнями. Застосовувати таку клейову суміш досить просто, так як для цього передбачений спеціальний пістолет з картриджем для заправки хімічного анкера. Для приготування клейової маси досить додати в суху суміш звичайної води і усереднити до однорідного стану. Як правило, в складі суміші є синтетичні смоли і інші органополімери, які забезпечують надійну адгезію, як з бетонною поверхнею, так і з металевим кріпильних елементом.Для монтажу металевого кріплення за допомогою хімічного анкера необхідно попередньо підготувати отвір в бетонній основі. Потім приготувати клейову масу і за допомогою пістолета заповнити отвір. Далі необхідно вставити металевий кріпильний елемент і чекати поки хімічний анкер застигне. Як правило, в залежності від властивостей клейової маси, вона може застигати від декількох годин до доби.

Переваги хімічного анкера для бетону:

З усього вищесказаного можна виділити такі переваги хімічного анкера:

  • Міцність фіксації набагато надійніше, ніж у металевих моделей з механічним способом кріплення.
  • Добре зарекомендували себе в роботі з пористими підставами пінобетону і газобетону за рахунок відсутності внутрішньої навантаження на стінки даних матеріалів.
  • Клеюча маса має гарну хімічну стійкість, а тому навіть впливи лугу їй не страшні.
  • Повна герметизація з'єднання підстави з кріпильним елементом.
  • Можна використовувати для кріплення стрижнів будь-якого типу, навіть з арматури.
  • На хімічний анкер ціна вище, ніж на металевий, але вона виправдана більшою ефективністю.
  • Термін експлуатації такого кріплення більше 50 років.
  • Застигла клеюча суміш практично не вбирає вологу, а тому має високу морозостійкість, що дозволяє сміливо використовувати її для зовнішніх робіт.

Асортимент нашого магазину

Щоб хімічний анкер купити в Києві досить заглянути в наш інтернет-магазин. Вартість такої продукції залежить від обсягу упаковки. Сьогодні ми пропонуємо хімічний анкер, фасований по 2, 2,5 і 5 кілограм. Купуючи навіть 2 кілограми сухої суміші, ви можете замовити доставку в будь-яке місто України і вже на наступний день отримати свою покупку. Оплатити її можна готівкою при отриманні або за допомогою банківського переказу.