Лако-фарбові матеріали

Лакофарбові матеріали: захисні, декоративні та для будь-яких умов експлуатації

Втілити в життя будь-які дизайнерські ідеї та задуми допомагають лакофарбові матеріали. Це незамінні помічники під час будівництва та ремонту, що надають не тільки декоративних властивостей поверхонь, але й захищають їх від механічної дії, корозії та гниття. Виробники пропонують засоби для різних типів покриттів як спеціалізовані, так і універсальні.

Широкий асортимент лакофарбової продукції 

При виборі ЛКМ для більшості споживачів орієнтиром виступають декоративні функції продукції, проте слід враховувати особливості компонентів, що входять до складу, щільність покриття, рівень блиску та способи нанесення. У каталозі на сайті можна підібрати склади, які відповідають вищевказаним критеріям і формують надійне покриття на будь-яких поверхнях, що обробляються.

Виділяють такі види продукції:

  • Фарби. Найпопулярнішими є акрилові різновиди. Залежно від сфери застосування випускають для внутрішніх робіт (фарбування стель, сін), для робіт зовні, фасадні, матовим та глянцевим покриттям, а також спеціального призначення. Акрилові фарби характеризуються високою швидкістю висихання, стійкістю до ультрафіолету, представлені в великій палітрі кольорів. Висока якість обробки також гарантують емалі. Застосовуються для захисту та фарбування металевих поверхонь, створення водостійких покриттів.
  • Лаки. До цієї групи входять акрилові, поліуретанові, алкідні, безбарвні просочувальні з антисептиком. Засоби запобігають виникненню механічних дефектів, спричинених несприятливими атмосферними факторами, надають поверхням естетично привабливого вигляду.
  • Грунтівки. Забезпечують хороше зчеплення з оздоблювальними матеріалами, надають покриттю гладкості, створюють захисний шар від вологи, корозії.
  • Лазурі. Водорозчинні засоби, швидко сохнуть, забезпечують захист проти ультрафіолету, грибка та цвілі.

Наш магазин лакофарбових матеріалів пропонує універсальні та спеціалізовані розчини. Продукція від провідних торгових марок Ceresit, Dufa, MGF та інших відрізняється легкістю у нанесенні, після обробки поверхні зберігають відмінні експлуатаційні властивості.                     

Ключові параметри вдалої покупки

Вирішивши купити лакофарбові матеріали, необхідно в першу чергу чітко визначити вид запланованих робіт та оброблюваних поверхонь. Вибираючи товар з високим показником щільності, відмінним зчепленням з робочою поверхнею. Також звертайте увагу на ступінь в'язкості, декоративні та захисні характеристики продукту. Бажаний колір можна підібрати за кодом таблиці RAL.

Розділи, які можуть вас зацікавити:

Емаль Dufa

Емаль MGF

Фарба Dufa

Лак Dufa

Лак MGF

Лазур Dufa