Лаки

Лаки — для обробки каменю, металу, дерева, бетону та цегли 

Захистити виріб від пошкоджень, забезпечити зносостійкість поверхні та зберегти структуру матеріалу — завдання, з якими чудово справляється лак на водній основі. Даний вид будівельного покриття створений для захисту від негативного впливу атмосферних опадів, утворення корозії, запобігання цвілі на дерев'яних та інших поверхнях. Завдяки композитним полімерам, що входять до складу, виробу та конструкцій, можна надати додатковий відтінок.

Різновиди лаків та особливості застосування

Для більшості робіт в основному використовують безбарвний будівельний лак, проте виробники випускають досить широку лінійку засобів з барвниками. За сферою застосування склади захисту поверхонь можна розділити на типи:

  • Кошти для внутрішніх робіт. Це склади на водній, акриловій, поліуретановій основі можуть містити кольорові речовини і віск. Вони стійкі до стирання, майже миттєво сохнуть. Такий лак купити має сенс для покриття меблевих предметів, сходових конструкцій, стінових панелей.
  • Для зовнішніх робіт. Масляні, алкідні засоби та зі спеціальними добавками. Вони мають високий рівень вологостійкості, стійкі до коливань температур. Це і лак по каменю, для цегляних виробів, конструкцій із металу, огорож та стовпів.
  • Універсальний спектр використання. Це просочення, гелеві склади, антисептики, засоби, що об'єднали у собі лакове покриття та захисне від зовнішніх факторів. Так само добре підходять для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Для елементів з натуральної деревини в інтер'єрах найчастіше використовується поліуретановий вигляд, а також яхтний — він не боїться вологи. На нашому сайті можна купити лак для паркету, оздоблення та ремонту дерев'яних поверхонь, швидковисихаючий акриловий склад, що має світлостійкість і великий вибір виконання по глянцю. Для створення стильного інтер'єру в будинку та покриття залізних виробів підійдуть бітумні засоби.

Вибрати та купити лаки в компанії «Віст»

В інтернет-магазині Vist представлена ​​лінійка лаків, у тому числі паркетний лак Київ, за доступними цінами. Ми пропонуємо якісні матеріали від перевірених світових та вітчизняних виробників, що повністю задовольняють запити споживачів. Вибрати відповідний товар у нас допоможуть досвідчені консультанти, також ми намагаємося забезпечувати відмінний сервіс та оперативну доставку замовлення територією країни.