Фарби

Фарби для ремонту та фарбування будь-яких поверхонь

Декорування приміщень, створення унікального інтер'єру, міцний захист поверхонь — всім цих цілей використовуються будівельні фарби. Лакофарбові засоби допомагають продовжити термін експлуатації металевих виробів, дерев'яних, бетонних поверхонь, мають різні склади та призначення. Можна вибрати фарби для фасадного оформлення, гіпсокартону, штукатурки, стелі, стін. Якісне малярське покриття, правильно підібране — гарантія захисту поверхонь та естетичної привабливості.

Різновиди будівельних фарб

З появою різних технологічних процесів з виробництва фарб зростає і різноманітність лакофарбових складів для обробки всередині та зовні будинків. Фарба будівельна може бути не тільки масляною, але добре зарекомендували себе водно-розчинні засоби з великим вибором колірної палітри для всіх типів ремонтних і будівельних робіт.

У каталозі фарби представлені у різних різновидах:

  • акрилові — мають відмінну адгезію, досить стійкі, дають можливість мити пофарбовану поверхню, швидко висихають;
  • водно-дисперсійні — екологічний різновид фарб, не має запаху, надає поверхням хорошу паро- та повітропроникність, без зусиль змивається з інструменту та шкіри;
  • латексні — стійкі до вологого стирання, при нанесенні тонким шаром створюють гарну фактурність декоративної штукатурки;
  • силікатні — склади, створені на базі калієвого скла рідкого типу, ідеальні для зовнішніх робіт;
  • силіконові — відрізняються стійкістю до забруднень, утворена паропроникна плівка, сумісні з іншими видами фарб.

Щоб при виборі було простіше орієнтуватися в цій різноманітності, варто керуватися призначенням складу. Так, будівельна фарба по металу збереже матеріал, убезпечуючи його від корозії. Термостійка емаль не схильна до високих температур, тому підійде для фарбування печей, труб, камінів. Фасадний різновид витримує атмосферну дію.

Вигідна покупка в інтернет-магазині «Віст»

Покупці можуть придбати будівельну фарбу у нашому магазині, вивчивши властивості товару на сторінці сайту. Для клієнтів ми пропонуємо кілька зручних способів оплати, максимально швидку доставку та конкурентну вартість. Якісна фарба будівельна ціна, якою є цілком прийнятною, повністю задовольнить запити кожного споживача.

Величезний асортимент сучасних лакофарбових продуктів відомих торгових марок підходить для нанесення на бетон, стелі, підлоги, для оформлення веранд, різноманітних поверхонь та матеріалів. Однорідні склади відмінно тримаються, створюють потрібний ефект: матовість чи глянець.