Лазурі

Лазурі для зовнішньої та внутрішньої обробки

Вразливість натурального дерева до негативних факторів вимагає надійного захисту спеціальними складами, такими як лазурка для дерева. Завдяки напівпрозорості, матеріал не перекриває структуру деревної породи, а навпаки, успішно підкреслює її фактурність. При цьому створює міцний захисний шар, який виступає бар'єром від впливу атмосферних опадів, вологи, різних комах.  

Які бувають лазурі для деревозахисту

Більшість складів цієї групи не створюють на поверхні готового виробу або конструкції плівок, відповідно при експлуатації не піддаються деформації. Якщо хочете купити блакит для дерева, варто пам'ятати, що товщина шару, що покривається, впливає на результат фінішного покриття. Виходячи з густини лаку виділяють такі види:

  • тонкошарові — відрізняються рідкою консистенцією, глибокого проникають у структуру деревини, ідеальні для огорож, вагонки;
  • середньошарові — мають середню плинність, ними зручно обробляти віконниці, дерев'яні каркаси, балки, наличники;
  • товстошарові — досить густі за текстурою, характеризуються високим рівнем сухого залишку, найчастіше їх наносять на віконні та дверні блоки, фасади будівель, стіни.

Деревозахисні склади можуть містити різні компоненти, такі як олії, вода та розчинники. Віртуальна вітрина нашого магазину представлена ​​водними складами, до покупки доступна акрилова блакить для дерева. Вони легко наносяться, без різких запахів, дерев'яні поверхні довго зберігають первозданний вигляд і не руйнуються під впливом негативних факторів.  

Зовнішні дерев'яні конструкції потрібно обробляти лише лазурями, призначеними для застосування на вулиці. Для внутрішніх робіт склади не мають такого ступеня захисту від погодних факторів, як засоби зовнішнього використання. Тому, коли працюєте з інтер'єрними виробами, вибирайте лазурі універсального типу або лише для обробки дерева всередині приміщень. 

Вибрати та купити лазурі в компанії «Віст»

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір лазурі, ви можете підібрати саме той засіб, який відповідатиме вашим вимогам. Купити лак блакитна для дерева можна в бажаному обсязі — 0,75, 2,5 та 10 л. У каталозі ви знайдете склади різних відтінків та області застосування, а також лазур-антисептик. Для оформлення замовлення просто виберіть відповідний відтінок та заповніть форму на сайті.