Теплоізоляція

Придбати Теплоізоляційні матеріали в Україні

Для зниження тепловитрат всередині приміщення, сучасні виробники пропонують різні термоізоляційні матеріали. Щоб гарантувати правильний вибір, фахівці рекомендують враховувати деякі особливості.

Матеріали повинні:

  • мати достатню міцність, щоб витримувати вагу штукатурки;
  • володіти високою паропроникністю і низьким вологопоглинанням;
  • мати високі показники вогнестійкості і морозостійкості.

Виділяють наступні матеріали для теплоізоляції:

  • базальтова вата;
  • мінеральна вата;
  • пінопласт;
  • пінополістирол.

Також для зміцнення стін при організації теплоізоляції використовують склосітку (зі скловолокна). Серед безлічі виробників, найбільш якісну продукцію поставляють: AcousticWool, Ceresit (Henkel), ISOVER, Penoboard, Sanpol, Shtock, Термолайф, Техноніколь і деякі інші.

 Теплоізоляція будинку: порядок здійснення робіт

Процес утеплення фасаду проводиться в кілька етапів:

  1. Підготовка. Поверхня очищується від іржі, цвілі, висолів, жирів і інших утворень і пошкоджень поверхні. Для цього застосовується вода, зубила, щітки, електричні молотки і т. п. інструменти.
  2. Грунтування. Використовуються спеціальні склади, обробляються всі тріщини до 2 мм. Великі дефекти необхідно попередньо закладати розчином і вирівнювати.
  3. Кріплення профілю. Габарити обраного профілю підбираються відповідно до використовуваним утеплювачем - враховується ширина і глибина однієї плити. Кріплення здійснюється за допомогою дюбелів.
  4. Установка плит. Теплоізоляційний матеріал закріплюється за допомогою спеціального клею, який наноситься наступними способами: смуговим (якщо стіни мають нерівності до 10 мм) - смугами на відстані 20 мм від краю і посередині; маячковим (при нерівностях до 15 мм) - смугами в 60 мм шириною і 20 мм заввишки, на відстані 20 мм від краю, потім у вигляді маячків діаметром в 100 мм з розривами (приблизно по 5-8 штук на плиту); суцільним (якщо стіни мають нерівності до 5 мм) - шпателем з розміром зубчиків 10 * 10 мм, по всій поверхні. На плити клейовий розчин наноситься тільки суцільним способом. Після цього виріб щільно встановлюється в підставу і притискається. Плити приклеюються впритул один до одного, на стику допускається відстань не більше 2 мм.
  5. Шліфування. Якщо в роботі використовуються пінополістирольні плити, рекомендується здійснити їх шліфування через 2-3 дня після фіксації до основи. Використовується грубий абразивний папір, головна мета - досягнення рівної поверхні.
  6. Утеплення. Особливу увагу приділяють дверним і віконним прорізам - їх зміцнюють армуючою сіткою і металевими профілями. Також сіткою рекомендується зміцнювати весь район першого поверху. Зміцнююча сітка «втоплюється» на заздалегідь розподілений, по поверхні, будівельний розчин для кріплення плит, а після висихання наноситься ще один шар. На заключному етапі усуваються нерівності.

 Вартість теплоізоляції

Якщо вас цікавить теплоізоляція, ціни на всі необхідні матеріали, для організації робіт з утеплення представлені в даному розділі нашого каталогу. При необхідності ми організуємо доставку, і відповімо на всі ваші запитання.

Розділи, які можуть вас зацікавити:

​​​​​​​Утеплювач Термолайф

Екструдований пінополістирол Penoboard

Пінопласт ВІК БУД