Мінеральна вата

Мінеральна вата: придбати на Україні

Проблема збереження тепла в зимовий час на сьогоднішній день стала досить актуальною. У зв'язку з цим багато хто утеплює свої будинки і квартири, щоб знизити теплопровідність залізобетонних або цегляних стін. Кращим матеріалом для цього визнана мінеральна вата, яка в залежності від своїх властивостей може застосовуватися як для внутрішніх робіт, так і для облицювання фасаду. Крім відмінних теплоізоляційних властивостей, даний матеріал добре поглинає звук, тому часто використовується в перестінках між кімнатами, як звукоізоляційний прошарок.

 Застосування мінеральної вати

Безладне сплетіння волокон, просочених спеціальними водовідштовхувальними маслами, які виконують роль сполучної речовини, це і є мінеральна вата. Випускається вона у вигляді плит або в рулонах, але в обох випадках матеріал упакований в термоплівку.

  • Як правило, мінеральна вата для фасаду виготовляється у вигляді плит. Вона відрізняється високою щільністю, що зумовило міцність і можливість використання матеріалу навіть на стінах, які перебувають під бічним навантаженням.
  • Варіанти в рулонах мають менший запас міцності. Вони підходять для внутрішніх робіт і тільки для тих стін, які не мають зовнішніх бокових навантажень.

В рулони і пачки з плитами фасується різна площа матеріалу: від 5 до 20 м2  тому Ви легко зможете підібрати оптимальний обсяг. Залежно від того, буде виконуватися утеплення стелі мінеральною ватою або звукоізоляція стін, товщина виробів буде різною, як і площа матеріалу в одній упаковці.

Види мінвати по складу

Перш, ніж купити мінвату в Києві, слід детально вивчити її види, щоб вибрати оптимальний варіант в залежності від завдання, яке ви хочете вирішити. Ціна на мінеральну вату в Києві відрізняється згідно властивостей сировини, з якого вона зроблена. Залежно від компонентного складу, даний теплоізоляційний матеріал ділять на такі види:

  • Скловата - виготовляється зі скловолокна, для виробництва якого, в свою, чергу використовують пісок, доломіт, соду, вапняк та інше.
  • Кам'яна мінвата - екологічно чистий продукт, тому що виготовляється з базальтових гірських порід.
  • Шлакова - виготовляється з доменного шлаку, за рахунок чого здатна витримувати температуру до 600 градусів.

Утеплення фасаду мінеральною ватою краще виконувати за допомогою кам'яної вати, тому що вона найменше реагує на зовнішні фактори, а тому найдовговічніша при експлуатації в умовах вулиці. Структура волокон у даних виробів теж не однакова. Розрізняють три види сплетення волокон: горизонтально і вертикально-шаруваті сплетіння, а також гофровану.

Що стосується сфери застосування даного матеріалу, то купити мінеральну вату в Києві можна не тільки для утеплення зовнішніх та внутрішніх стін. З її допомогою можна організувати ефективну теплоізоляцію підлог, дахів, а також знизити теплопровідність стелі, що актуально для жителів останніх поверхів або приватних будинків.

Переваги використання мінвати

  • Даний матеріал володіє відмінними протипожежними властивостями, а тому, якщо мінеральну вату купити в Києві для звукоізоляції внутрішніх приміщень, то паралельно з цим ви збільшите протипожежні властивості кожної кімнати.
  • Матеріал практично не втрачає своїх геометричних форм на протязі довгого часу, особливо при щільному плетінні волокон.
  • Простота монтажу не вимагає від майстрів професійних навичок і витрат часу. Найголовніше, що на мінеральну вату ціна в Києві доступна кожному.
  • Вигідна вартість дозволяє за один раз виконати повний комплекс заходів з утеплення житла і поліпшення його звукоізоляційних властивостей.
  • Наостанок варто сказати, що температурні перепади не здатні нашкодити мінваті,незалежно від компонентного складу.

Де вигідно придбати мінвату в Києві?

Якщо вам необхідно купити мінеральну вату в великому обсязі, то наш інтернет магазин готовий виконати будь-яке замовлення. Завдяки широкому асортименту мінеральної вати для утеплення фасаду, ціна на неї коливається в межах 250-600 гривень за рулон. Незалежно від придбаного обсягу даної продукції, наш інтернет-магазин виконає доставку в будь-який населений пункт України.