Пінопласт

Купити пінопласт для утеплення стін і інших будівельних завдань

Згідно із сучасними вимогами будівництва та експлуатації житлових будинків, їх стіни повинні мати певну теплопровідність і звукопроникність. Для цього необхідно використовувати спеціальні оздоблювальні матеріали, які були не передбачені в конструкції старих будинків. Проте, ніхто не заважає підвищити теплоеффектівность стін своєї квартири, додатково утепливши їх за допомогою пінопласту.

Даний матеріал набув широкого поширення, як в будівельній галузі, так і у вирішенні побутових питань. Це пояснюється тим, що ціни на пінопласт цілком доступні, а такі властивості як теплопровідність і звукопроникність краще, ніж у багатьох інших будівельних матеріалів. Тому сьогодні наш інтернет-магазин пропонує купити пінопласт в Києві, ціна якого доступна, вибравши з широкого асортименту продукції, представленої в каталозі товарів.

Конструктивні особливості:

Даний матеріал виготовляється із спінених мас, що говорить про наявність в ньому великої кількості повітря. Завдяки повітряним порам щільність виробів виходить менше, ніж у вихідного матеріалу. Повітря відмінно поглинає звук і погано пропускає тепло, а звідси випливають конструктивні переваги пінопласту:

  • Матеріал практично не вбирає вологу, що зумовило його високу морозостійкість.
  • Пінопласт має антисептичні властивості, а тому його поверхня не покривається грибком і цвіллю.
  • Простота розкрою і монтажу - ріжуться плити матеріалу звичайним ножем, а для монтажу використовується спеціальний клей.
  • Невелика вага за рахунок пористої структури полегшує монтажні роботи.
  • Тривалий термін експлуатації і можливість ремонту окремих ділянок.
  • Витримує будь-які перепади температури, за рахунок чого не руйнуються шви між плитами.
  • Ціна на пінопласт для фасаду, залежить тільки від його товщини.

Таким чином, якщо вам необхідно утеплити квартиру і зменшити рівень шуму, що проникає з вулиці, то пінополістирольні плити будуть найкращим варіантом.

Сфера застосування:

Завдяки тому, що на ціна на пінопласт, в Києві, доступна кожному, цей матеріал отримав широкий спектр застосування. Його використовують не тільки для утеплення зовнішніх стін, але і для внутрішніх робіт: утеплюють стелі й підлоги, а іноді і внутрішні стіни. Як правило, для цього використовують тонкі пінополістирольні плити товщиною 30 мм. Для зовнішніх робіт вибирають плити товщиною 50 і 100 міліметрів.

Ціна на пінопласт для утеплення може коливатися і від його щільності. Чим щільніше матеріал, тим дорожче. Це обумовлено його підвищеною стійкістю до механічного навантаження за рахунок меншої кількості повітря в структурі. Але при цьому у матеріалу підвищується теплопровідність, тому приватний будинок краще утеплювати щільними пінополістирольними плитами, так як є ймовірність їх випадкового пошкодження. При цьому квартири на верхніх поверхах, де пінопласт знаходиться в недосяжності, можна утеплювати менш щільним і міцним матеріалом.

Де купити пінопласт в Києві: ціна, доставка, широкий асортимент ?!

На сьогоднішній день наш інтернет-магазин пропонує найширший асортимент даної продукції від провідних виробників. У нас Ви можете придбати пінопласт для утеплення стін або звукоізоляції внутрішніх перестінків. Вартість квадратного метра пінополістирольного листа коливається від 20 до 120 гривень без урахування доставки. Послуга доставки в будь-який населений пункт України оплачується окремо. Ми гарантуємо високу якість продукції, а також пропонуємо витратні матеріали, необхідні для монтажу пінопластових плит.