Валики

Валики для фарбування будь-яких поверхонь та декорування фасадів 

Правильно підібраний малярський інструмент багато в чому визначає якість покриття, зручність майстра та продуктивність робіт. Зручні моделі характеризуються високою ергономікою, мобільністю, допомагають обробляти поверхні великої площі. Наш інтернет-магазин пропонує купити валик для фарбування підлоги, стін, фасадів. Такий інструмент допоможе зробити роботу легкою та отримати гідний результат.

Валики для різних типів та площ поверхонь

Перш ніж вибрати та купити валик, необхідно оцінити масштаби робіт, площу поверхні, що планується під фарбування. Для невеликих площин підійде мінівалік. На великих зручніше працювати середнім. Важливо враховувати вагу інструменту, тому що він має властивість добре вбирати фарбу, занадто важкий швидко призведе до втоми кисті рук, викликає дискомфорт під час робіт.

При виборі валика враховуйте такі особливості:

  • Моделі, оснащені велюровим покриттям, не містять синтетичних ниток, що значно збільшує термін їх експлуатації. Якісні валики для фарбування ідеально контактують із алкідними лаками на гладкій поверхні.
  • Фасадний інструмент. Його довжина досягає двадцять п'ять сантиметрів, діаметр від восьми см. Оснащений спеціальним прошарком. Завдяки плавності ходу бобіни, бризок фарби не буде.
  • Антисептики, просочення, ґрунтовки легше наносити валиком з мікрофібри. Шар покриття виходить тонкий та рівний.
  • Валики для шпалер мають довжину від 15 до 25 см, діаметр варіюється від 5 до 9 см.
  • Ідеально гладку поверхню можна отримати, використовуючи моделі з ворсом до 5 мм, просто рівну — до 12 мм.

За формою валики для фарбування бувають трубчастими, кутовими. Перші вважаються універсальними, застосовуються більшості операцій, кутові просто незамінні для важкодоступних місць. Малярні роботи на великих площах спростить використання моделі, яка доповнена телескопічною рукояткою. Для рівномірного розподілу барвника по шубці знадобляться компактні лотки.

Кріплення насадки є не менш важливим критерієм вибору. Інструменти бувають роз'ємного типу, жорсткі. Рознімне кріплення дає можливість використовувати змінні шубки, можна користуватися багаторазово. Довговічністю характеризуються жорсткі цілісні конструкції, які не підлягають заміні насадок.

Стельові, стінові моделі

Якщо вам потрібно пофарбувати стіни або стелю, вибирайте інструмент із насадкою із середньою довжиною ворсу близько 1 см. Універсальні моделі мають натуральне, штучне хутряне покриття. Відмінно зарекомендували себе синтетичні — поліакріл, поліамід, щільний нейлон. Ворс відрізняється достатньою м'якістю, чудово утримує фарбу.

Малярний валик для стелі ціна в нашому магазині на нього цілком доступна, чудово покриває будь-яку площину, наноситься без розлучень та потік. Такими інструментами зручно ґрунтувати, наносити клей. Перевагою використання даних моделей є економія часових ресурсів, хороше охоплення більшої площі.

Призначення велюрового валика

Велюрові інструменти створюють гладке покриття, шубка має досить щільну структуру ворсу, його довжина приблизно три міліметри. Однак для фарбування стін та стель валик даного типу не найкращий варіант. Він добрий для роботи з лаками. Ідеально розкочує лакофарбну речовину на паркетну дошку, дерев'яну підлогу та обшивку брусом.   

В інтернет-магазині VIST можна купити валик для фарби, ціна якого цілком прийнятна. Зручний інструмент можна підібрати для внутрішніх та зовнішніх оздоблювальних робіт. У каталозі представлені нерозбірні та розбірні конструкції для короткострокових домашніх робіт, професійного тривалого використання.