Малярний інструмент

 Валики для фарбування

Сьогодні, практично жоден ремонт не обходиться без виконання фарбувальних робіт. Для їх організації необхідний якісний інструмент і трохи навичок, а тому навіть в побуті кожен може впоратися з подібним завданням. Головне - правильно вибрати інструмент, пам'ятаючи, що для незначних обсягів буде потрібно пензель, а ось для роботи з великою площею рекомендується купити валик для фарбування. Завдяки такому нехитрому інструменту, можна виконати великий обсяг робіт по фарбуванню, без особливих зусиль і витрат часу. Валики для фарбування вибираються за розмірами, згідно площі оброблюваної поверхні і типу використовуваної фарби.

Типи валиків і їх застосування

Як правило, стандартні розміри валика мають довжину, приблизно рівну трьом зовнішнім діаметрам. Найпопулярніший розмір із зовнішнім діаметром 70 мм і довжиною 200 міліметрів. Виробники виготовляють і інші розміри, наприклад, 68/180 мм для роботи у важкодоступних місцях або 70/250 міліметрів, коли необхідно пофарбувати велику площу. Чим більше діаметр і довжина валика, тим швидше можна виконати роботу. Але розмір - не єдиний критерій, за яким слід орієнтуватися, вибираючи оптимальний інструмент. Насправді, набагато важливіше з чого зроблена шуба валика, тому що від неї багато в чому залежить якість фарбування. Сьогодні валик для фарбування стін або стелі можна купити з шубою з таких матеріалів:

  • Поролон - вважається найдоступнішим матеріалом. Він призначений для роботи з фарбами на водній основі і відмінно справляється зі своїм завданням на рівних поверхнях.
  • Штучний ворс - більш дорогий матеріал, призначений для контакту з фарбами на органічній основі. Робота таким інструментом гарантує відсутність патьоків.
  • Велюр - найкращий матеріал для виготовлення валика. Завдяки ідеальному розподілу шару фарби по поверхні, що фарбується, використовують такий валик для фарбування стелі та інших ділянок, де потрібна дуже висока якість.

На ринку можна знайти також і нитяні валики, які відрізняються низькою ціною, але, на жаль, якість виконаної роботи залишає бажати кращого. Вони актуальні там, де необхідно виконати великий обсяг за короткий проміжок часу, і не потрібно ідеальної поверхні в результаті. Всі валики розраховані на стандартні діаметри ручки 6 або 8 мм. Як правило, незалежно від того купується валик для фарбування шпалер або для стін, він пропонується з ручкою або без неї. Якщо купувати ручку окремо, відпрацьований валик можна буде викинути, замінивши на новий новий.

 Придбати валики для фарбування в Україні

Зазирнувши в наш інтернет-магазин, ви зможете купити валики для виконання будь-яких видів фарбування. Якість пропонованої продукції висока, а тому ворс з валиків не випадає під час роботи, погіршуючи тим самим якість фарбування. Наші консультанти в телефонному режимі, порадять яких розмірів підібрати валик, а також оптимальну довжину ворсу. Нашим магазином виконується доставка придбаної продукції по всім містам України.