Ревізійні люки

Ревізійні люки

Елементи водопроводу, сполучні вузли комунікацій, які встановлюються в санвузлах та інших приміщеннях, виглядають естетично, коли приховані. Ідеальний варіант — люк ревізійний під плитку. Він чудово закриває різну сантехніку, не порушуючи гармонійності інтер'єру, при цьому залишається доступ до всіх деталей та вузлів. Оздобленням люків може бути мозаїка, керамічна плитка, керамограніт та інші матеріали.

Особливості моделей   

Практичні конструкції виграшно приховують ревізійні прорізи, запобігають попаданню вологи всередину. Надійний люк ревізійний під плитку досить швидко встановлюється, не вимогливий у догляді. Подібні конструкції монтуються у ніші стіни, стельовому просторі. Ділянка передбачуваного розміщення багато в чому визначає вибір тієї чи іншої конструкції. Існують такі види:

  • Стандартні моделі. До цієї категорії входить ревізійний люк пластиковий. Моделі можуть відрізнятися колірною палітрою та габаритами. Конструкцію легко встановити, використовуючи спеціальний клеючий склад. Дверцята люка відкривається звичайним натисканням. Це найбюджетніше рішення, щоб вдало сховати інженерні комунікації. Вибрати виріб білого, сірого кольору.
  • Металевий варіант. Монтажом та способом відкривання такий самий, як пластиковий. Металева модель більш довговічна, зберігає первозданний вигляд тривалий час. Добре зарекомендувала себе модель «Короб» під фарбування із міцного алюмінію.
  • Невидимі моделі. Вони практично непомітні, можна вмонтувати під будь-який тип облицювання, у тому числі під плитку. Це ідеальний варіант, якщо потрібно сховати центральний стояк, запірну арматуру. Купити ревізійний люк можна різних розмірів завглибшки 60 мм.

З огляду на особливості розташування, вибрати люк ревізійний пластик, можна з регульованою рамою, що відкривається в праву або ліву сторону. Також є нерегульовані моделі, змінити розмір яких не вдасться. Трапляються у продажу безрамні варіації, що фіксуються за допомогою магнітних смуг.   

Критерії розумного вибору та вдалої покупки

Вирішивши вибрати хороший ревізійний люк у ванну, орієнтуйтесь на ключові моменти:

  • Відповідність розмірам отвору. Люк обов'язково повинен поміщатися у підготовлений отвір, інакше дістатися комунікацій буде складно.  
  • Форм-фактор дверей. Габарити рами та всього виробу можуть незначно відрізнятись. Потрібно розуміти, якого вільного простору буде достатньо для огляду та ремонту.  
  • Сумісність із плиткою. Облицювальний матеріал краще придбати заздалегідь, так простіше буде підібрати дверцята. Допустимо незначний виступ плитки за межі люка приблизно на 0,5 см. Необхідно також подбати про надійну фіксацію плитки, адже більша її частина зазвичай розташована на дверцятах моделі.

У вільний простір підійде люк розстібного типу, у тісний отвір найкраще впишеться натискний варіант. На проріз, що знаходиться на гіпсокартонній конструкції, ідеально стане полегшений відкидний короб, з рамою з алюмінію. Для зручності відкривання багато моделей доповнені акуратними ручками на присосках.

Для прихованого сантехнічного обладнання, яке встановлюється у домашній сауні, басейні, вигідно купити ревізійний люк під плитку невидимої модифікації. На сайті інтернет-магазину VIST можна замовити потрібну модель під потрібний розмір плитки або вже готового отвору. Щоб дізнатися докладніше про модель, що цікавить, або підібрати найбільш оптимальний варіант, завжди є можливість скористатися послугами консультанта, замовивши дзвінок по зворотному зв'язку.