Сокири та колуни

Сокири та колуни для роботи з деревиною

Призначень у сокири може бути багато: починаючи від обробки м'яса і закінчуючи виконанням столярних робіт. Однак в основному його використовують за прямим призначенням - для рубки дров. У цій нелегкій справі часто допомагає колун. На перший погляд, обидва ці інструменту ідентичні, але насправді вони мають зовнішні відмінності і призначені для виконання різних завдань. Звичайна сокира призначена для вирубки дерев, а сокира-колун для їх оброблення.

Конструктивні особливості:

Обидва інструменти виготовляються з інструментальної, легованої або вуглецевої сталі. Перш ніж придбати сокиру, слід постукати по лезу. Якщо звук буде гучним, то виріб виготовлений з якісної сталі. Що стосується конструктивних відмінностей, то вони полягають в наступному:

  • Лезо у сокири тонке, а у колуна товсте, щоб він міг із застосуванням менших зусиль людини ефективніше колоти колоди.
  • Топорище у колуна приблизно на 20-30 сантиметрів довше, оскільки, чим більше розмах, тим сильніше і ефективніше буде удар леза об колоду.
  • У сокири лезо ширше, що підвищує ефективність при рубці дерева.
  • Колун набагато важче, і важить приблизно 3 кілограми.

Виготовляються обидва інструменту методом кування або лиття, але при цьому їх обов'язково піддають загартуванню, для збільшення міцності металу. Також поверхня металу обробляється антикорозійним покриттям. Топорище теж проходить обробку спеціальним просоченням, що робить його вологостійким. Як правило, асортимент звичайних сокир, на відміну від колуна, набагато більше, тому що їх застосування більш універсально. У моделей відрізняється довжина ручки і ширина леза, що дозволяє вибрати оптимальний інструмент, в залежності від завдань, які треба виконувати.

Де купити сокиру в Києві?

Щоб придбати сокири за доступною ціною і без втрати якості, досить відвідати наш інтернет-магазин. У каталозі товарів ви знайдете великий асортимент сокир, а також колунів для швидкої кілки колод. Вартість всієї пропонованої продукції такого типу коливається в межах від 100 до 700 гривень.

Доставка, придбаного товару, здійснюється по всій Україні. Для зручності наших покупців, ми приймаємо безготівкову оплату, яку можна провести у відділенні будь-якого банку або за допомогою онлайн-банкінгу. За умови оплати товару до кінця робочого дня, він буде доставлений вже на наступну добу. Така оперативність є однією з головних переваг нашого інтернет-магазину, наряду з широким асортиментом і доступними цінами.