Пензлі і макловиці

Макловиці и малярні пензлі

 Асортимент лакофарбових матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень стає дедалі більше. Тому виробники розширюють і асортимент інструменту для роботи з ними. Завдяки цьому малярні пензлики або макловиці можна підібрати під фізичні властивості використовуваної фарби і якість поверхні, що фарбується. Це дуже зручно для людей, які не мають досвіду, а також професіоналів, які не будуть одним типом пензликів фарбувати абсолютно все. Розглянемо які види кистей можна придбати в нашому інтернет-магазині і з'ясуємо для яких видів робіт вони використовуються.

Конструкція малярного инструменту

Як правило, будь-яка макловиця або пензель складається з двох частин: ручки, зручною для руки, і власне робочої щітки, яку маку в фарбу, щоб нанести її на поверхню. Для виготовлення ручки зазвичай використовується деревина або пластмаса, а ось щітка може бути виготовлена ​​з натуральної щетини, синтетичних волокон або з обох матеріалів в співвідношенні 50 на 50%. На синтетичну кисть малярську ціна нижче, ніж на вироби з натуральної щетини, тому вони представлені більш широким асортиментом. За якістю нанесення фарби синтетичні волокна і натуральна щетина практично не поступаються один одному, а тому багато хто воліє більш доступний варіант.

У нашому інтернет-магазині пропонуються малярні пензлі таких типів:

  • Флейцевая - відмінно підходить для грунтування, фарбування поверхонь, а також для їх покриття лаком.
  • Радіаторна - модифікований варіант плоскої кисті з вигнутою довгою ручкою для виконання робіт у важкодоступних місцях.
  • Овальна або кругла - кращий інструмент для нанесення першого шару фарби.
  • Кисті-макловиці - мають велику щітку і призначені для обробки об'ємних площ.

Як правило, пензлики для фарбування мають невеликі розміри, за винятком деяких круглих або овальних моделей. Але навіть їм далеко до макловиці. Кисті такого типу мають великі габарити, прямокутну форму і довгу щетину. Їх зручно використовувати для фарбування водоемульсійною фарбою, для грунтовки, побілки стін та інших робіт, коли потрібна обробка великих площ. Багато майстрів використовують макловиці для нанесення клею на поверхню шпалер, що виходить в 2-3 рази швидше, ніж звичайною круглою кистю.

Де купити малярні пензлі й макловиці?

Якщо вам необхідна якісна кисть для фарбування або макловиця, наприклад, для побілки, то в нашому інтернет-магазині ви знайдете і те, і інше. Широкий асортимент кистей перерахованих вище типів дозволить підібрати зручний інструмент для якісного нанесення фарби на поверхню стін, металевих або дерев'яних виробів. Інтернет-магазин виконує доставку всієї придбаної продукції в будь-який населений пункт України. Умови доставки, а також відповіді на питання, що цікавлять можна дізнатися у консультанта магазину в телефонному режимі, замовивши зворотний дзвінок.