Набори пензлів

Набори пензлів для побутових та професійних малярських робіт

Роботи з фарбування поверхонь або лаком, що покриваються, значно спрощуються, якщо використовувати хороший набір малярських кистей. Комплекти складаються з інструментів різних розмірів щетини та призначені для рівних, рельєфних ділянок та важкодоступних місць. У нашому каталозі представлені набори з плоскими, круглими малярськими інструментами, а також тонкі пензлі для виконання художніх робіт, що потребують бездоганної точності та акуратності.

Вірний вибір набору малярських пензлів

Підбір кистей за розмірами доцільно здійснювати, виходячи з площі поверхні. Для нанесення лаку, фарби на важкодоступні ділянки краще вибирати інструменти з невеликою робочою частиною. З фарбуванням великих поверхонь чудово справляються широкі кисті, що полегшують і прискорюють процес.

Вибирати фахівці рекомендують за такими параметрами:

  • призначення — кисть малярська у наборі універсального спектру, декоративні інструменти;
  • різновиди щетини — зі штучним ворсом, натуральна чи комбінована;
  • ширина робочої частини — параметр варіюється від 25 до 180 мм;
  • за матеріалом рукоятки — деревина, полімери чи пластик.

Наявність круглих малярських кистей у комплекті суттєво спростить роботи з фарбування рівних профільних поверхонь, вони ідеальні для нанесення лаку та фарби на віконні та дверні рами, підходять для зовнішніх стін, підлог. Плоскі інструменти найчастіше застосовуються для фарбування труб, кутів, будь-яких поверхонь. Залежно від оброблюваної площі, з якої доведеться працювати, кисті малярські набір купити має сенс із різними розмірами площини.

Особливості використання інструментів для малярних робіт

Перед застосуванням малярних інструментів необхідно їх підготувати. Більшість кистей мають жорстку структуру і можуть залишати смуги. Пучок слід помістити у теплу воду приблизно на годину. Ворс розм'якшиться, щетинки не випадатимуть. Такий прийом забезпечує комфортну роботу та рівномірне фарбування без лисин.

Якщо плануються роботи з масляними складами, мокру щітку перед експлуатацією обов'язково просушують. Як і будь-які ручні інструменти, малярські кисті у процесі використання зношуються. Для продовження терміну їх служби не варто сильно натискати на інструмент.

У нашому інтернет-магазині «Віст» можна вибрати та замовити кисті малярські набір, відштовхуючись від передбачуваних робіт, необхідного розміру, матеріалу ворсу та рукоятки. Це можуть бути комплекти з радіаторними, флейцевими різновидами, макловиці або кисті для підфарбування з короткою щетиною.