Набори малярні

Малярні набори — незамінні помічники у ремонтних роботах

Використання малярного інструменту значно полегшує оздоблювальні роботи та наближає до ідеального результату. Але не одним валиком можна надати створити оригінальні дизайнерські рішення та завершити етап обробки якісним результатом. Для майстрів з досвідом та тих, хто вирішив зайнятися домашнім ремонтом, корисними будуть малярські набори. У комплекти включені інструменти різної форми та матеріалу ворсу, кюветку для зручного користування.

Практичні малярські набори: у чому переваги покупки

Втілення в життя різних творчих задумів у оздоблювальних роботах сприяють малярські інструменти. Однак кожен із них призначений для здійснення конкретних цілей. Набір малярських пензлів зручний тим, що його можна використовувати для широкого спектру робіт, якщо завдання пофарбувати підлогу, дерев'яні поверхні, паркан, терасу та інші конструкції. До переваг комплекту інструментів можна віднести:

  • Можливість фарбування різних типів поверхонь. У наборі може бути від 2 і більше різних за формою та розміром кистей. Для тонких рейок або витончених фігурних елементів передбачені вузькі пензлі, що мають розмір пучка від 0,5 до 3 см. У комплект можуть входити плоскі та круглі малярські різновиди.
  • Швидкість виконання робіт. Купуючи відразу кілька інструментів у наборі, можна наносити склади різних відтінків на будь-які ділянки або покривати декількома шарами одну зону. При цьому не потрібно відмивати один валик або кисть, візьміть іншу та приступайте до фарбування.
  • Зручність користування та зберігання. Як правило, набір малярський продається в блістері або коробці, а значить, інструменти завжди будуть під рукою, тримати їх зручно в одному місці, і вони не загубляться.

Для створення ідеально рівних поверхонь можна підібрати комплекти з валиками, що оснащені коротким ворсом або поролоновими виробами. За допомогою довговорсних інструментів можна значно спростити роботи, що вимагають фарбування поверхонь із незначними тріщинами та сколами.

Де вибрати та купити малярські набори в Україні?

Для великих за площею поверхонь підійдуть комплекти з широким пензлем 25-50 мм та валиком. При виконанні робіт з водними складами можна купити малярський набір, що складається із плоских інструментів, що мають штучну щетину. З усім асортиментом пропонує ознайомитись інтернет-магазин Vist.

Розмаїття, представлене нашим каталогом дає можливість підібрати кілька інструментів для нанесення ґрунтувальних, штукатурних сумішей та лакофарбових складів.  Вартість комплектів залежить від наповнення та його технічних параметрів. Інструменти з широкою робочою частиною та натуральним ворсом обійдуться дорожче, а вузькі пензлики із синтетичною щетиною коштують дешевше.