Гідроізоляція

Придбати Гідроізоляцію на Україні

Гідроізоляція стіни - це комплекс дій, спрямованих на захист споруд і будівель від руйнівного впливу вологи. З цією метою використовуються спеціальні будівельні суміші. Найбільш популярними в даний час вважаються такі марки як Ceresit (Henkel), Polimin. Виробники пропонують споживачеві готові або сухі склади. Як організації якісного захисту від вологи, можна купити гідроізоляцію у вигляді стрічок, виготовлених з особливого типу матеріалів.Гідроізоляція стін: класифікація складу

Зверніть увагу, якщо вам необхідна гідроізоляція, ціна продукції може мати відчутні відмінності в залежності від складу. Вартість залежить від виконання (сухий або рідкий), а також типу гідроізоляції:

  • Цементні матеріали - виготовляються з додаванням цементних складів, гідрофобізаторів, модифікаторів та інших в'яжучих, в тому числі вологостійких матеріалів. Підійде для цегляної поверхні, бетону, штукатурки, моноліту.
  • Полімерна гідроізоляція для стелі та стін - до складу входять пластичні смоли, отверджувачі, наповнювачі. В основі таких речовин завжди поліуретанові, акрилові, епоксидні смоли.
  • Полімерцементні матеріали - цементно-піщані суміші з додаванням полімерів і мікроволокон, що забезпечують підвищену адгезію з поверхнею, максимальну водонепроникність і морозостійкість.
  • Бітумні - нафтові бітумні пастоподібні матеріали на натуральній або синтетичній основі з одно- або багатокомпонентним складом.
  • Бітумно-полімерні мастики - виробляються на основі бітумів з додаванням полімерів, каучуку, різних додаткових речовин, завдяки чому, таку гідроізоляцію можна підібрати під самі різні поверхні.
  • Бітумно-полімерна емульсія - бітумна емульсія з мінеральними емульгаторами, має в складі синтетичний латекс, завдяки чому матеріал може використовуватися на мінеральних поверхнях, а також для приготування мастики, яка застосовується в якості штукатурної гідроізоляції.

Зверніть увагу також на стрічку, призначену для гідрозахисту. Головна особливість даного матеріалу - поліефірний трикотаж, покритий термопластичних еластомером, який гарантує надійний захист від вологи. Сітчаста структура вироби ідеально підходить для того, щоб зафіксувати стрічку в ущільнюючої будівельної масі.

Ціна на гідроізоляцію в інтернет-магазині Віст

 Якщо необхідно купити гідроізоляцію в Києві, інтернет-магазин Віст до ваших послуг. Використовуючи зручну навігацію каталогу, наші покупці зможуть швидко підібрати найбільш підходящий матеріал за оптимальною ціною. Представлені бренди, рекомендовані до покупки досвідченими фахівцями, не дозволять вам сумніватися, що навіть при відсутності досвіду в організації будівельно-ремонтних робіт, з нашою допомогою ви зможете підібрати найбільш оптимальний матеріал для гідроізоляції.