Герметики, піни

Герметики на Україні

Герметики представляють собою спеціальні будівельні матеріали, головним завданням яких є створення надійного і герметичного шару або шва, водо- і повітронепроникного. В даний час можна купити герметики самих різних видів, одні склади розраховані на експлуатацію зовні або всередині будівлі, інші використовуються тільки в приміщенні. Різноманітно і призначення даного матеріалу.

Герметики: ціна і особливості вибору

Вартість герметика залежить від його типу:

  • Монтажна піна. Це герметик, виготовлений на основі поліуретанових сумішей або дифенилметана. Показує високі показники затвердіння, ідеально підходять для монтажу вікон, дверей та інших перекриттів. Герметик силікон.
  • Герметик силіконовий - універсальний матеріал, який показує високу адгезію до різних матеріалів. Склад більшості розчинів - силікон і оцтова кислота, можуть бути присутніми різні добавки, які визначають кінцеву рекомендацію до застосування. На силіконовий герметик ціна найбільш висока, що визначається його універсальністю і економічністю витрат.
  • Акрилові герметики. Являють собою дисперсії акрилату. Показують високу щільність (близько 1,5 г / мл, в залежності від виду), термостійкість (зберігають властивості до +80 градусів за Цельсієм) і низьку усадку.
  • Бітумні склади. Основний склад таких матеріалів стала невулканізована гума. Тому герметик підійде для усунення протікаючи на дахах, тріщин в стиках при будівництві і т. П. У процесі застосування заборонено допускати контакт з мінеральними маслами - це може привести до розм'якшення продукту.

Завдяки різним добавками, кінцевий матеріал може використовуватися для роботи зі склом, в приміщеннях, де потрібно збереження особливої ​​стерильною обстановки і т. П. Крім того, існують герметики для зовнішніх робіт і застосування тільки всередині приміщення. Найчастіше фахівці віддають переваги зовнішнім або універсальним варіантів - сфера їх застосування більш широка.

На що слід звернути увагу, підбираючи будівельні герметики

В процесі вибору слід звернути увагу на деякі особливості:

  • Економічність. Уважно вивчайте інструкції до герметикам, оскільки виробники вказують максимальну величину розширення нанесеного шару, знаючи ці дані, легко розрахувати економічність матеріалу. Колір. Зазвичай герметики поставляються прозорими або білим. Слід враховувати, що прозорий склад протягом деякого часу вулканізується і стає більш помітним, тому потрібно точно розраховувати шар нанесення.
  • Упаковка. Іноді матеріал можна підібрати в пластиковому відрі, найбільш популярним вибором є компактна ємність, яка дозволяє під тиском, і за допомогою спеціальної насадки, нанести точну кількість герметика.
  • Пора року. Нерідко виробник вказує на упаковці «зима», що означає можливість застосування герметика в умовах низьких температур. Щоб купити герметики вищої якості, слід вибирати матеріали тільки в профільних магазинах.

Будівельні герметики в інтернет-магазині Віст

Монтажну піну і силікон будівельний купити можливо в нашому інтернет-магазині. Віст вже довгий час працює на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів, а тому пропонує тільки найкраще для своїх покупців від провідних виробників. Крім того, за значний період діяльності ми змогли організувати вигідні умови для доставки матеріалів в будь-який населений пункт України.

Зверніть увагу, вся продукція представлена ​​з докладним описом, тому зробити правильний вибір досить просто. Також на будь-яку монтажну піну або будівельний силікон ціна максимально доступна. Наші фахівці готові передзвонити вам в будь-який час - залиште заявку на зворотний дзвінок.