Добавки в розчини

Добавки в бетони і розчини 

Особливу нішу на ринку будівельних матеріалів займають різноманітні добавки та розчини, які значно полегшують роботу майстра. Введення добавок істотно підвищує технологічні, реологічні та механічні властивості підстав, дозволяючи тим самим значно заощадити час, і, в підсумку, поліпшити високу якість фінішної обробки.

Особливості розчинів

Основні призначення будівельних розчинів і добавок:

  • підвищення адгезії до основи різного типу;
  • поліпшення технологічних властивостей матеріалів;
  • підвищення стійкості до негативних впливів з боку навколишнього середовища.

Крім того, деякі добавки в розчин для кладки дозволяють зменшити усадку матеріалу. Причиною настільки високих результатів використання будівельних добавок є їх оптимальний склад. Наприклад, добавки в цементний розчин від виробника Ceresit вважаються одними з кращих. У більшості випадків вони складаються з різних синтетичних полімерів, представлених у вигляді водної емульсії. Тип полімерів, їх кількісна складова можуть бути різними.

Матеріали реалізуються в каністрах з різною місткістю (в основному на 2,5 або 10 літрів) і щільністю, що визначає кінцеве застосування складу і його витрата. Так, при щільності 1,06 кг / л витрата розчину становить близько 125 г / кв. м за умови, що товщина адгезійного шару становить 4 мм. Цей показник, а також час використання впливають на цільове використання складу. Попередньо слід вивчити рекомендації, зазначені на упаковці, або уточнити моменти майбутнього застосування у фахівця профільного магазину.

Якісні будівельні матеріали в інтернет-магазині Віст

Добавки в бетони і розчини представлені в даному розділі нашого каталогу. Перед вами продукція від відомого виробника Ceresit з бездоганною репутацією. Детальний опис матеріалів і можливість оформлення онлайн-заявки - відмінний привід заощадити масу часу в процесі реалізації будівельно-оздоблювальних робіт. Якщо у вас виникли питання, натисніть на кнопку «передзвоніть мені», і наші фахівці зв'яжуться з вами в найкоротші терміни з питання певного товару або виду матеріалу.

Звертаємо вашу увагу, що Віст пропонує оперативну доставку по Києву та Україні, про умови якої ви зможете дізнатися у відповідному розділі.