Вимірювальний інструмент

Вимірювальний інструмент: правило-рівень для ремонту, вирівнювання стін та підлоги

Для вирівнювання оштукатуреної поверхні, підлогової основи або малярних робіт на стінах необхідно використовувати правило з рівнем. За допомогою даного вимірювального інструменту забезпечується точність робіт, а майстру не потрібно застосовувати два пристрої. Ручний точний інструмент також купують для контролю відхилення поверхні, що вирівнюється від площини.

Види, форми та особливості будівельних правил

Інструмент є довгою рейкою прямокутної форми, виготовленою з алюмінієвого сплаву. У виріб встановлена ​​спиртова ампула та пляшечка повітря. На сайті можна купити правило з рівнем, як з одним, так і двома очками, що дозволяють ідеально точно вирівнювати вертикальні та горизонтальні поверхні. Крім того, доступні такі різновиди інструменту:

  • Трапецієподібний виріб. Універсальна модель з підвищеною жорсткістю. Чудово справляється з обробкою стін, працює з важкими типами штукатурок, добре зрізає напливи.
  • У формі літери h. Головною функцією такого різновиду є виконання штукатурки стінок полегшеними розчинами. Така форма зручна у використанні, добре лягає в руки, полегшує роботи з протягування суміші знизу догори.
  • Прямокутне. Цей інструмент найчастіше використовується для вирівнювання підлоги, витримує великі навантаження.
  • Кутове. Застосовується для двох площин, що допомагає контролювати ділянки стиків стін або підлоги зі стіною. Можна використовувати як куточок 90 градусів.

Для більшості малярних та штукатурних робіт підходить правило алюмінієве з рівнем трапецієподібної форми та закрита модель h. Ходовим інструментом вважається виріб довжиною 1,5 метрів і він легкий і маневрений. Є також 1,8, 2,5 м і більше. Надто довгий виріб потребує навичок роботи з габаритним варіантом.

На що звернути увагу при виборі?

Ключовим параметром при виборі є довжина інструменту, яка підбирається виходячи з площі приміщення: якщо воно досить просторе, тим довше правило з рівнем купити має сенс. Якщо необхідно придбати пристрій від 2 метрів, звертайте увагу на оснащення його ребрами твердості. Це запобігає деформації приладу під час транспортування та зберігання.

В інтернет-магазині Vist можна придбати правило-рівень із підвищеною міцністю, моделі різної довжини та точністю вимірювань від 0,5 до 1 мм/м. Для якісного виконання різних видів робіт можна замовити будівельний рівень із двома очками.