Тертки та гладилки

Штукатурно-малярні прасування

Якість фінішного оздоблення залежить не тільки від матеріалів, але й набору інструментів. У роботах з оштукатурювання використовують скребки, шпателі та прасування з нержавіючої сталі. Такі інструменти в рази полегшують нанесення та розгладжування матеріалів на поверхні, що сприяє отриманню бажаного результату.

Які бувають типи прасування

Широке застосування даних інструментів при здійсненні ремонтно-будівельних робіт дозволяє наносити необхідну кількість цементної суміші або шпаклівки тонким пластом. Даний різновид будівельного інструменту за своєю конструкцією досить простий — металеве полотно та пластмасова ручка. Найбільш поширена прасування з нержавіючої сталі з гладкими краями, іноді ефективніше використовувати зубчасті моделі. За допомогою такого інструменту вдається отримати рельєфну текстуру в розчині, що клеїть, і відповідно матеріал надійніше кріпиться.

Найпопулярніші різновиди:

  • Стандартні штукатурні моделі. Мають прямокутну форму, ідеально загладжують поверхні. Допомагають згладити нерівності, прибрати різні дефекти та шви.
  • Швейцарський тип. Зустрічаються у продажу гладкі та зубчасті, призначені для великих площ, зазвичай їхня довжина досягає 70 см.
  • Гладилка штукатурна нержавіюча із зубами. Розміри зубчиків можуть бути до одного сантиметра, розташовані з обох боків. Хороші для нанесення клею.

При виборі варто керуватися габаритами пристосування, а якщо вибирається зубчастий різновид, слід враховувати частоту та розмір зубів. При укладанні керамічною плиткою невеликого розміру переважна модель з частими зубами. Найбільш популярними є прасування 120-130 мм шириною і довжиною від 240 мм і більше.

Купити будівельну гладилку в інтернет-магазині

Зручний у роботі інструмент, як нержавіюча гладилка, здатний оптимізувати енерговитрати, а також знижує витрату матеріалу. Щоб отримати ефект вираженої текстури або венеціанської штукатурки, потрібно набрати необхідну кількість складу на поверхню або стелю, рівномірно розтягнути його по всій площі, розгладжуючи за допомогою прасування виступаючі ділянки.

Інтернет-магазин «Віст» має в своєму розпорядженні великий асортимент будівельного ручного інструменту і пропонує придбати товар за вигідними для клієнтів цінами. На сайті можна вибрати і замовити прасування, що ідеально підходить для більшості штукатурних робіт, для рівномірного розподілу різних сумішей і рідких шпалер.