Стрічки

Малярні стрічки купити в Києві   

У будівельно-ремонтних роботах як захисний матеріал активно використовується стрічка будівельна. Матеріал являє собою кріплену паперову основу, нижня сторона якої покривається каучуковим або акриловим складом, що клеїть. За рахунок низького коефіцієнта адгезії малярський скотч без зусиль відклеюється, не залишаючи слідів. Така стрічка має достатню міцність і еластичність, має гарні властивості, що вбирають.

Види та особливості будівельних стрічок

Універсальною стрічкою є матеріал білого кольору. Її можна наклеювати різні поверхні при фарбуванні, використовуватиме заклеювання щілин на віконних блоках. Для того, щоб було видно стик під час фарбування або необхідна розмітка на тлі ділянки, що закривається, найкраще підійде будівельна клейка стрічка зеленого, синього або жовтого відтінку.

Перш ніж вибрати цей матеріал, визначтеся з його призначенням та враховуйте такі параметри:

  • Стрічка випускається різної ширини та довжини. Найбільш поширеними є вироби із шириною від 19 до 50 мм. Довжина може варіюватися від 1,5 до 20 метрів, іноді 50 м. Якщо потрібен матеріал для зонування при фарбуванні, вибирайте малярський скотч 19 мм. Для фіксації покривних матеріалів підійде широка стрічка від 48 мм.
  • Посилена. Для зручності монтажу невеликих і легких предметів на твердих поверхнях підійде клейка будівельна стрічка з піноподібним клейовим шаром.
  • Універсальна. Цей вид застосовується як внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Існують зовнішні стрічки, стійкі до ультрафіолету. Матеріал довго тримається на скляній чи іншій поверхні. На шпалери краще наносити спеціальні стрічки для делікатних поверхонь.

Перевага малярної стрічки ще й у формі випуску — досконале коло зовні та всередині. Це дає можливість застосування його як трафарет, якщо не обов'язково дотримуватися точності діаметра. Якщо в роботі потрібна розмітка рівних кіл, а з підручних матеріалів лише рулон малярської стрічки, сміливо використовуйте її.

Вигідне придбання будівельної стрічки в магазині Vist

Клейка стрічка також широко відома як малярський скотч — практичний матеріал, незамінний у побуті та професійній будівельній сфері. Спектр застосування не обмежується лише малярними роботами, залежно від різновиду виробу, будівельна стрічка купити можна для вирішення різноманітних завдань.

На сайті інтернет-магазину «Віст» представлений колосальний вибір для закріплення матеріалу, що вкриває, або нанесення мітки. Наші спеціалісти допоможуть вам визначитися з вибором, враховуючи призначення цього матеріалу під конкретні завдання.