Пістолети для герметиків

 Пістолети для герметиків

Оздоблювальні ремонти всередині приміщень не завжди вдається виконати без дефектів і видимих ​​щілин між елементами. Для їх усунення використовується клей герметик, який продається в циліндричної картонній або пластиковій ємності. Щоб витягти клей з ємності використовуються спеціальні пістолети для герметиків. З їхньою допомогою робота стане зручною. Вони дозволяють рівномірно укладати матеріал в тріщини або щілини між елементами для забезпечення герметичності і захисту від попадання вологи. Купити пістолети для герметика можна декількох видів в нашому інтернет-магазині.

Конструкція и застосування

Дані вироби мають досить просту конструкцію двох видів: кісткову і напіввідчинену. Виготовляють їх, зазвичай, з пластика або металу, а тому і ціна на пістолет для герметика буде залежати від того, з якого матеріалу він зроблений. Принцип роботи пістолета досить простий, так як все, що необхідно робити, - натискати на важіль, після чого шток буде видавлювати клей з ємності. У конструкції пістолета передбачений компенсаційний важіль, за допомогою якого шток можна відсунути назад, щоб замінити картридж з герметиком. Спрощена конструкція, простота експлуатації і надійність наділила дані вироби такими перевагами:

  • Низька вартість за рахунок мінімальної кількості деталей.
  • Надійність завдяки тому, що в конструкції практично нічому ламатися.
  • Портативність, обумовлена ​​компактними розмірами виробів, що дозволяє легко їх транспортувати і зберігати в будь-якому ящику для інструментів.
  • Адаптованість під будь-які ємності з герметиком.

Механізм видавлювання клею з ємності дозволяє більш плавно укладати герметик в щілини і зазори. За рахунок цього виключена перевитрата, а отримані шви виглядають акуратно і забезпечують хороший захист.

Пістолет для герметика професійний має більш складну конструкцію і принцип роботи. Як правило, розрізняють пневматичні і акумуляторні вироби, за рахунок наявності допоміжного обладнання, вартість їх набагато вище. З огляду на що, в побуті, герметик використовується рідко, досить придбати механічний пістолет з ручним видавлюванням клею.

Купити пістолети для герметику в Україні

Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу будівельних матеріалів та інструментів. У каталозі товарів ви знайдете пристосування і пристрої для роботи з різними складами. У нас ви зможете знайти будівельний пістолет для герметиків напіввідкритій або скелетної конструкції, за самою вигідною ціною, що коливається в межах 40-80 гривень. Служба підтримки магазину завжди на зв'язку і готова підказати, як правильно вибрати даний виріб. Доставка придбаних товарів виконується на наступний день, незалежно від того, в якому місті України живе покупець. Ми приймаємо готівковий або безготівковий розрахунок, який можна відправити з будь-якого банку, що безсумнівно, робить співпрацю з нашим магазином більш зручним.