Ізоленти та фум-стрічки

 Ізолента для ізоляції струмоведучих частин

Будь-які з'єднання проводів або інших струмоведучих частин повинні бути ізольовані від випадкового контакту з людиною або струмопровідними поверхнями. Для того щоб надійно ізолювати такі сполуки використовується ізоляційна стрічка, здатна витримати напругу до 1000 вольт, котрого більш ніж достатньо.

Застосовується ізолента не тільки для ізолювання струмопровідних частин, а й для виконання таких завдань, таких як:

  • маркування;
  • посилення захисту кабельних оболонок;
  • збірка проводів в джгути і ін.

Таким чином, ізоляційну стрічку можна назвати універсальним виробом, що дозволяє виконати широкий спектр завдань.

Види ізоленти:

 Конструктивно виріб являє собою стрічку з нанесеним на її поверхню клейовим шаром. У більшості випадків її товщина становить 130 мікрон, а клейовий шар не перевищує 15 мікрон. Ціна ізоляційної стрічки ПВХ не є головним критерієм вибору, так як набагато важливіше її технічні можливості. Має значення який клейовий шар нанесено на стрічку: каучуковий чи акриловий. Перший більш зручний в роботі, але акриловий витримує високі термічні навантаження. Тому для роботи з проводами тонкого перетину, рекомендується використовувати ізоляційну стрічку з акриловим клейовим шаром, - при стрибку сили струму, тонкі дроти швидко нагріються і каучуковий клей втрачає свої властивості.

Існують і інші види ізоляційних засобів. Зокрема ізолента хб, може виконувати ті ж функції, що і аналоги на основі полівінілхлориду, але вона має більший запас міцності і краще витримує термічні навантаження. Також в побуті і в промисловості широке поширення набула термозбіжна ізолента. Вона виготовляється у вигляді трубок, які досить одягнути на токоведучу частину і підігріти. При нагріванні трубка зменшується в розмірах, надійно обтягуючи струмопровідні частини.

 Де купити якісну ізоляційну стрічку?

Моток якісної ізоляційної стрічки повинен мати ідеально рівну форму без бульбашок, складок, отворів і надривів. Також слід бракувати моток, якщо є пропуски клейового шару. Купуючи ізоляційну стрічку в нашому інтернет-магазині, ви отримаєте її без всіх перерахованих вище дефектів. Вся запропонована продукція поставляється тільки від надійних виробників з жорсткою системою контролю якості. Тому, ми пропонуємо термозбіжну ізоленту і всі інші її типи, тільки високої якості та за доступною ціною.