Грунтовки

Придбати грунтовку на Україні

Грунтування - невід'ємний етап в організації будівельно-ремонтних робіт, який дозволяє значно поліпшити властивості стін всередині або зовні будівлі, гарантуючи високу зчеплення і естетику кінцевого результату після обробки.

Грунтовка: ціни і особливості вибору

Залежно від типу оброблюваної поверхні, грунтовка для стін може виконувати різні функції:

  • Для пористих поверхонь (стяжка, пористий бетон і т. Д.) Підійдуть грунтовки з глибоким проникненням, вони зміцнюють поверхню, знижують поглинання матеріалу. Для гіпсових, деревостружкових та інших видів підстав рекомендується купити грунтовку, здатну захистити поверхню від впливу вологи, оскільки вона руйнує і деформує подібні матеріали. Грунтовка захистить матеріал від грибка, гниття, цвілі.
  • Для ідеально рівних поверхонь дуже важливо забезпечити максимальне зчеплення з майбутніми оздоблювальними матеріалами (клеєм, шпаклівкою і т. Д.). Тому рекомендована грунтовка для бетону, в складі якої кварцовий пісок (дрібного дроблення) або інший абразивний матеріал, зрадник поверхні майже непомітну шорсткість і відмінні адгезійні властивості.

Таким чином, суміші виконують три важливі завдання:

  • знижують всмоктує здатність і зміцнюють (глибоко проникають в пори поверхонь різного типу);
  • вберігають від вологи - створюють захисний шар, що дозволяє перешкоджати проникненню вологи від наносяться клейових складів, шпаклівки, фарби і т. п .;
  • збільшують адгезію за рахунок створення шорсткості, а значить, гарантують збільшення площі контакту з різними оздоблювальними матеріалами.

 Залежно від того, для якої поверхні буде використовуватися грунтовка, ціна в Україні на матеріал варіюється.

Де придбати грунтовку для стін?

Пропонуємо вашій увазі великий вибір: грунтуючі фарби, акрилові універсальні склади, Глубокопроникающая та інші матеріали. Перед вами зручна навігація каталогу, а також докладний опис кожної позиції. Підібрати найбільш відповідний склад і кращу пропозицію не складе труднощів. Суміші представлені такими брендами, як: Ceresit (Henkel), Super Star, грунтовка (ціна одна з найдоступніших) Зебра, Великою популярністю користуються марки Knauf, Polimin, Semin, Тріора.
Якщо вам необхідно привезти ґрунтовку в Київ, по області, а також в будь-які інші регіони, ми готові зробити доставку матеріалів.