Уже не перший десяток років двері, розроблені досвідченими фахівцями компанії Neuform-Tur і сконструйовані з використанням її потужною технічної бази, вважаються еталоном надійного якості, показності і індивідуального стилю.

Скачать презентацию продукции

Реалізовані проекти для готелів і приватних клінік, адміністративних будівель і бізнес-центрів, демонструють усьому світові досконале поєднання надійності, сучасних технологій і ексклюзивного дизайну, роблячи компанію Neuform-Tur одним з кращих виробників технічних дверей в Німеччині. Серед тих, хто вже переконався в якості наших виробів, можна зустріти власників будівель по всьому світу - від Даймлер-Крайслер в Штутгарті (Німеччина) до німецького посольства в Москві та Пекіні.

Технічна база

Виробничі потужності зосереджені на двох підприємствах, розташованих безпосередньо в Німеччині (Ердманхаузен / Баден-Вюртемберг і Цойленрода / Тюрінгія), що дозволяє здійснювати контроль за якістю створюваної продукції на всіх етапах. Це більше 10 тис. Кв. м. робочих площ з найсучаснішим технічним забезпеченням, для обслуговування якого задіяно близько 200 кваліфікованих фахівців. Подібні масштаби дозволяють випускати понад 600 дверних поверхонь за робочий день.