У сучасній архітектурі використовуються такі звукоотражающие матеріали як скло, сталь і бетон. З цієї причини лише обмежена кількість поверхонь може бути використано в акустичних цілях. У більшості випадків їх недостатньо, щоб надати приміщенню відповідні акустичні функції. Рішення THERMATEX Sonic Sky може цілеспрямовано приглушати і регулювати.    

Завдяки різноманіттю кольорів і форм, стельова система THERMATEX Sonic Sky надає архітекторові і проектувальнику величезну свободу творчості.        

Острови складаються з самонесущей рами, яка кріпиться до стелі за допомогою гнучкої підвісної системи і заповнюється стельовими плитами THERMATEX. Ідеально для цього підходять плити THERMATEX Alpha і THERMATEX Acoustic з високоякісної поверхнею кашированной флисом в різних колірних варіантах. Завдяки унікальній системі з'єднання профілів досягається оптимальна стикування поверхонь, а також значно полегшується монтаж. Неяскраві, ледь помітні тросові підвіси зі спеціальної сталі створюють враження легкості і елегантності.    

Переваги:    

  1.  різні формати
  2.  незвичайні форми (наприклад, у вигляді трапецій, кутів, призм і т. д.)
  3.  різні види підвісної системи (наприклад, під кутом для мансарди)
  4.  великий вибір поверхонь
  5.  можливість вмонтувати світильники або технічні пристрої