Optima House - це перший в Україні проект екологічного та енергоефективного житла, презентація якого відбулася у вересні 2014 року.

Концепція даного проекту полягає в високих стандартах комфорту, екологічності, економічності і, найголовніше, енергоефективності.

Об'єкт розташований в селі Микуличі Київської області, забудовником якого виступає компанія «Доступне житло». Площа об'єкта становить 128 кв. м з мансардою та терасою, заявлений рівень енергоспоживання - 40 кВт год / кв. м (для звичайного житла рівень коливається між 120-240 кВт год / кв. м).

За задумом архітекторів, шляхом застосування сучасних будівельних матеріалів і сучасних технологій досягається ефект енергозбереження. Майбутній будинок не залежить від газу і опалюється за рахунок теплових насосів, електроенергія економиться за допомогою сонячних батарей і колекторів, і системою «Розумний будинок».

У проекті взяли участь різні виробники будівельних матеріалів. У їх числі і концерн Saint-Gobain, який запропонував теплоізоляційний матеріал ISOVER, а так само гіпсокартонні системи RIGIPS, постачальником якого виступила наша компанія.

Завершення першого об'єкта проекту Optima House планується в квітні 2015 року. Це виставковий, експериментальний будинок, який в майбутньому буде запущений в серійне будівництво.