Siniat - український виробник гіпсових будівельних сумішей, які виробляються з 2008 року на заводі Сініат в місті Артемівськ, який входить до групи ETEX (Бельгія).

Основою сумішей служить гіпсовий камінь, який видобувається унікальним закритим методом з єдиною в Україні гіпсової шахти. Склад гіпсу в сумішах - 98%, що дає можливість зробити суміші пластичними, стійкими до механічних впливів. Так само в асортименті компанії є будівельні суміші польського виробництва NIDA, які входять в групу Etex.

PLATÓ Start. PLATÓ Start - це високоякісна стартова штукатурка з додаванням перліту, призначена для нанесення на цеглу, бетон, пінобетон і т. Д. Рекомендована товщина шару - до 20 мм. Застосовується для внутрішніх робіт в сухих приміщеннях з відносною вологістю повітря до 60%. Пластична, легко наноситься, економічна.

PLATÓ Finish. PLATÓ Finish - це високоякісна фінішна шпаклівка з натурального гіпсу, використовується для фінішної обробки різних поверхонь - гіпсокартонних плит, бетонних та поштукатурених поверхонь. Застосовується для внутрішніх робіт в сухих приміщеннях з відносною вологістю повітря до 60%. Пластична, зручна в застосуванні, легко наноситься на поверхню, міцна після висихання, має високу адгезію.

PLATÓ Filler. PLATÓ Filler - це високоякісна гіпсова шпаклівка зі спеціальним складом, призначена для ручного заповнення швів між гіпсокартонними листами PLATÓ з попереднім нанесенням армуючої стрічки, а також для шпаклювання тріщин і дефектів. Пластична, легко наноситься, не утворює тріщин, не дає усадку.


PLATÓ Izomix. PLATÓ Izomix - це високоякісна гіпсова штукатурка з підвищеним вмістом перліту, призначена для ручного нанесення на стіни і стелі шаром від 5 до 30 мм. Використовується для вирівнювання поверхонь з цегли, бетону, пінобетону і т.д. всередині приміщень. Завдяки підвищеному вмісту перліту штукатурка ідеально підходить для нанесення не тільки на стіни, але і на стелі і дозволяє укрити на 20% більше поверхні в порівнянні зі звичайною гіпсовою штукатуркою.

NIDA Pro. NIDA Pro - універсальна доломітове шпаклівка для заповнення швів між гіпсокартонними плитами вручну або для фінішного шпаклювання поверхні стін і стель. Призначена для застосування всередині приміщення. Готова до нанесення, пластична, легко наноситься на поверхню як ручним, так і механічним способом, універсальна, не дає усадку, легко шліфується.
NIDA Gladka. NIDA Gladka - гіпсова шпаклівка (гладь) на основі синтетичного гіпсу з додаванням спеціальних наповнювачів. Використовується для ручного або механічного шпаклювання поверхні стін і стель. Пластична, легко наноситься на поверхню як ручним, так і механічним способом, універсальна, не дає усадку, легко шліфується.